Ikea Vprašanje

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Iščem tv mizico, in sem jo našel v Ikei.

1.) https://www.ikea.com/at/de/p/besta-tv-moebel-kombination-weiss-lappviken-stubbarp-weiss-s19302936/
Kako bi lahko kupil samo spodnji del omarice?

2.) ALi grem lahko sedaj v Italijo v Ikeo (meje so odprte)

3.) ALi imajo kako varianto da lahko kupim preko spleta in samo dvignem tam? (plača npr preko mastercarda?)


Hvala na odgovorih, kot vedno!
Tole kar si dal link je BESTA serija pa si izbral predsestavljen izbor, mirno kupis samo spodnje elemnte, pac gledas besto tv bank, pol pa al 120cm pa dva komada al 180 pa en komad kokr ti pac pase, pa izberes elemt v barvi ki ti sede, spredaj pa lahko cis odprto pa navadne police ali steklene. Ali pa predale ali pa fronto ki ti vse zapre...pac cis po zelji izzy k pasulj aja sori k ikea
Btw je pa besta najcnej v it (at drazje, hr kokr kdaj - kako bo pa v slo pa pocakmo)
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Tole kar si dal link je BESTA serija pa si izbral predsestavljen izbor, mirno kupis samo spodnje elemnte, pac gledas besto tv bank, pol pa al 120cm pa dva komada al 180 pa en komad kokr ti pac pase, pa izberes elemt v barvi ki ti sede, spredaj pa lahko cis odprto pa navadne police ali steklene. Ali pa predale ali pa fronto ki ti vse zapre...pac cis po zelji izzy k pasulj aja sori k ikea
Btw je pa besta najcnej v it (at drazje, hr kokr kdaj - kako bo pa v slo pa pocakmo)
Vse mi je ratalo skupaj dati (2x 120 omaricli, samo ne vem kako naj jih skupaj seštukam)
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Zadaj ima vsak element (prepripravljeni)dve lukni, katere lahko fiksiras v steno ali pa oba elemnta povezes z spojnimi vijaki ustrezne dolzine katere dobis v vsakem baubau merkurju etc trgovinah za par cent kos
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Tole kar si dal link je BESTA serija pa si izbral predsestavljen izbor, mirno kupis samo spodnje elemnte, pac gledas besto tv bank, pol pa al 120cm pa dva komada al 180 pa en komad kokr ti pac pase, pa izberes elemt v barvi ki ti sede, spredaj pa lahko cis odprto pa navadne police ali steklene. Ali pa predale ali pa fronto ki ti vse zapre...pac cis po zelji izzy k pasulj aja sori k ikea
Btw je pa besta najcnej v it (at drazje, hr kokr kdaj - kako bo pa v slo pa pocakmo)

Sem ugotovil, Italija je pogosto najcenejša, razne kovtri in pa prevleke so cenejše v Avstriji.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
540
304
63
Na spletu imaš ob vsakem artiklu objavljena navodila. Glede na to, da je združevanje omaric previdno, imajo rešitev zagotovo predstavljeno.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Na spletu imaš ob vsakem artiklu objavljena navodila. Glede na to, da je združevanje omaric previdno, imajo rešitev zagotovo predstavljeno.

Sem prebral navodila, ampak če prav razumem, jih skupaj držijo samo tele nogice. Ali sem kaj spregledal?


Brez naslova.jpg
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Je pa se ena druga fora (sicer men bedna pa nevsecna) s sprednje smeri pride taka kovinska U spojka ki drzi elemnta skupaj...
...ampak ja vezni vijak ali prilozen pa gasa drzi pr nas ze vec let bp
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Iz navodil je videti, da se kovinska spojka uporablja na zadnji strani v primeru vertikalnega spajanja elementov.
 
Iščem tv mizico, in sem jo našel v Ikei.

1.) https://www.ikea.com/at/de/p/besta-tv-moebel-kombination-weiss-lappviken-stubbarp-weiss-s19302936/
Kako bi lahko kupil samo spodnji del omarice?

2.) ALi grem lahko sedaj v Italijo v Ikeo (meje so odprte)

3.) ALi imajo kako varianto da lahko kupim preko spleta in samo dvignem tam? (plača npr preko mastercarda?)


Hvala na odgovorih, kot vedno!


meja je odprta (greš čez Vrtojbo, ker Rožna dolina je baje še vedno zaprta, amapk itak tebi to ne igra vloge) ikea v vilesah deluje na polno. Bil danes popoldan v Ipercoopu kein problem. Zmerijo ti temp pred vstopom v objekt in to je to
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Evo probu pa mi ne rata najt artikla (majo jih pa zravn v ikei poleg omarc )zgleda pa tkole sm slikal nekje v zivo k ma tko ( se enkat men to zgleda grozn)
 

Priponke

  • 39B4ECAB-BD25-4C09-8AE5-188733C670E4.jpeg
    39B4ECAB-BD25-4C09-8AE5-188733C670E4.jpeg
    543,3 KB · Ogledi: 190
  • EDAEDF39-15AB-4205-B823-8D14D969CE0D.jpeg
    EDAEDF39-15AB-4205-B823-8D14D969CE0D.jpeg
    447,3 KB · Ogledi: 177

darwin

Majstr
17. avg 2007
540
304
63
Tukaj imaš še malo pokazano, lahko lahko spajaš module.
Če bi sam izbiral med vijakom v omari ali tisto spojko, ki jo je pokazal palček, bi izbral vijak.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Se strinjam z vijakom :)

mam kar nekaj beste ( na tleh, na stropu, samostojne, pa ena na drugi prakticno vse opcije po razlicnih prostorih Pa je vse na spojni vijak.....tale bela spojka je slikana v eni pisarni. Da se ponazori kaj je....aja pa to ni fix tkok z vijakom, s to spojko se se zmer premakne ce ruknes v regal :)