Ikea Celovec - pot

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Mi lahko nekdo prosim napiše pot do Ikee Celovec?
Viamichelin namreč Ikeaplatz 1 še ne pozna, ostalo pa ne vem, kaj vnest, ker mi celovec ni kaj hudo poznan.

Gremo čez Ljubelj.

Hvala!
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Picis cez Ljubelj proti Celovcu, ko prides do Celovca gres via Graz oziroma do Metro-ja. Ikea je nasproti Metroja. Na krožnem desno je Metro, naprej je smer Graz (Autobahn), levi izvoz pa je Ikea. Jaz sem sel prejsnji vikend kar na blef pa mi je ratal. Tako da ni vrag, da tudi tebi ne bo.
smile-1.gif
 

Jst10

Pripravnik
1. sep 2008
150
0
16
Greš čez Ljubelj in ko se pripelješ na vpadnico v Celovec pri McDonaldsu zaviješ desno na ulico Südring.Voziš po tej cesti mimo Bauhausa in ko prideš do Kike, zaviješ desno. Potem se voziš dalje, mimo Toysa in Obija. Ko prideš do table za Metro, ki kaže desno zaviješ, prideš do metroja in nasproti je Ikea. Če pa bi rad pot po Viamichelinu, vpiši naslov Görtschitztal Straße 22, 9020 Klagenfurt (ki je naslov Metroja).

Še lepše napisano na: http://slovoni.blogspot.com/2008/11/ikea-celovec.html
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Kot je že dacho napisal....

ko prideš v Celvec (se začne 4 pasovnica) pojdi (3 semafor) desno smer za 'AC Vien', pelješ po tisti cesti kake 4 km, dokler ne prideš do križišča (4 pasovnica, kjer bo nasproti ekscentirčna zgradba Hypo banke)...zaviješ desno na 4 pasovnico (še vedno smer AC Vien)...pelješ še dober km (bolj dva)...potem pa namotaš levo (vsaj tam je Metro...torej če je Ikea nasprti....ne bo problem najti...mislim da greš levo ravno nekje ne točki, kjer se konča 4 pasovnica...samo nism siguren...bojo pa definitvno tam že table ali za Metro oz. za Ikeo)).
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
še eno vprašanje z moje strani....
plačilo: keš, ali je možno tudi uporabit kreditne kartice (Diner npr.) ?
hvala
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Jst bi sel tut letos mal pogledat, k že dolg cajta nism bil tm, pa majo kr kul štacune tm, pol pa da še mal to Ikeo se pogleda.

Pa kr kul majo tm okol NY , lučke pa te scene
smile-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.396
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Bil včeraj v Ikeji. Nimaš falit. So tut table po Celovcu. V bistvu lahko iščeš tudi Metro.
Če rabiš ti pošljem GPS koordinate.. .:)

Vzamejo pa vse kartice, če imaš stanje...
grin1.gif





Klagenfurt_300x300.jpg




Če kdo vseeno rabi, je IKEA tu nekje:

N46 38 23.6
E14 22 04.6

lp.-
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
iz smeri ljubelja greš pri mcdonaldsu desno, potem ga pičiš skoz naravnost dokler ne prideš do velike table, ki ti pravi ikea desno (prideš do križišča s 4 pasovnico). potem ga pičiš mimo obija in zaviješ desno na most, ki gre čez to cesto, po kateri si prišel. potem pa samo še gasa naravnost.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
ksz

sodelavec je bil v ponedeljek, pa je rekel, da je precej izropana, so že kaj nafilali zaloge?
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Našla brez problemov - no, en odcep smo falili zarad neskoncentriranosti
smirk-1.gif
.

Kartice jemljejo, imajo celo avtomatske blagajne za pod 15 artiklov, zaloge so se mi zdele OK (zapravla seveda več kot je bil plan
redface-1.gif
).

....edin novoletni okraski so čista žalost, pa punchroll niso imel
crazy1.gif