Igranje badmintona v Ljubljani

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Iščem soigralca za igranje badmintona v Ljubljani. Zaželjeno je napredno amatersko znanje. Lahko na ZS.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Sem zainteresiran. Kakšno pa je tvoje napredno ametersko znanje, koliko na teden igraš, koliko let, katere ''žogice'' ter si bil na kakšnem turnirju zadnje čase, da primerjamo znanje, če sva pr'en'bližn enaka
wink-1.gif
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Igram 15 let on/off. Zdaj sicer eno leto ne, drugače 2/3 na teden. Igral sem večinoma s plastiko (yonex mavis 350 modre). Nekaj tudi s perjem. Na turnirje nisem hodil. Po filingu/napisanem si malo pred mano.
smile-1.gif
Pa vem, da ni zanimivo igrat, če nista približno v istem rangu.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Hja ni nujno, štejejo še leta in talent
smile-1.gif
Igram nekje 10+ let, v mladosti treniral tenis sedaj se pa še malo z badmintonom afnam, malo tudi po turnrjih, igra pa nekaj z zelenimi mavis, drugače pa perje. Lahko probava 1x, če drugega ne, je fino z večimi igrat, da se navadiš kaj novega in prilagodiš drugačni igri in vse, ravno zato so turnirji fini, lahko si nekako dober, pa ti od nekoga igra, ki ga vsi na paprju vsi slabši premagajo igra ne odgovarja in...je zanimivo, da ne igraš skoz z istim skratka.
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Kamot se zmeniva. Lahko se tudi še kdo pridruži, idealno dva pa se menjamo na dveh igriščih. Ne poznam pa dvoran v Lj, kje se splača.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Dvorane so prbližn iste po ceni, evro, dva razlike, vseeno, kar se zame razlikuje k malce slabše vidm je le svetloba, podlaga me pa nikjer ne moti. Počakva če se še kdo oglasi.
Drugač pa jutri igram s kolegot v bitu od 18-19, lahko pa rezerviram od 17-19 pa eno počivamo na dve igri? Lah pa sam pogledat pridš, da vidš kje smo z igro.
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Jst se z veseljem pridružim
Malo o meni. Daljši rjavi lasje, rjave oči, prikupen obrazek. 179/65/17. Šifra: nedolžna ritka
 

kakav19

Zelenc'
13. jul 2019
1
0
1
LJ
Je kdo za?

Sva mešan par in igrava napreden rekreativni badminton. Igrava s plastiko (y350) ali perjem, vsaj dvakrat na teden čez celo leto... Turnirjev se ne udeležujeva ;)
Če se najde soigralec/soigralka (ali 2) s podobnim nivojem igre, ki bi se pridružil/a, se zmenimo za spoznavni termin in v praksi preverimo, če smo kompatibilni... :)