Igo na androidu in mape za Malezijo?

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Na HTC Desire imam Igo (my way?) - med aplikacijami mi poleg piše še: version8.4.3.179971-Think1.7

Ker grem v kratkem v Malezijo in Singapur sem si snel še mape za omenjene kraje.

Pri mapi za Malezijo mi pise - Malaysia83_TomTom-2011.03_110418.fbl (singapur me ne zanima toliko, tam bom tako ali tako odvisen od avtobusev/taxijev).

Ko zaženem navigacijo na telefonu, mi najde malezijo, najde naslov enega izmed hotelov, ki ga imam bookiranega, potem pa me ne spusti do konca - tik preden izberem "nova pot" in se mi prikaže zemljevid, mi napiše, da so mape izolirane.

Predvidevam, da zato, ker nimam vmesnih map do malezije. A ker me ne spusti naprej, ne morem preverit, če zadeva res deluje - bilo bi neugodno, da to ugotovim šele tam
grin1.gif


Hvala za pomoč
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.349
686
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Točno to je razlog. Je treba met povezavo vseh zemljevidov do tja. Sicer si pa lahko ustvariš ruto od kaj jaz vem -letališča tam doli, do hotela..je pa res, da ne vem točno ali ima tvoje verzija to opcijo. Jaz sem navajen bolj Reborn skina ki isti verziji (8.4.3.179971) doda še kar nekaj dodatnih funkcij..