Idiotizmi Šarca in njegove vlade

5. sep 2007
2.645
189
63
Las Vegas
Ha ha ... raven moje slovenščine je osnova za oceno Šarčeve angleščine...bravo :aplauz:

:valjamse:

lahko bi ti rekel da si ovca pa ti ne bom ker bi me obtožili žaljenja soforumašev

IbizaDriver

Majstr
Osebje foruma
21. jul 2007
7.903
485
83
Naj se apologeti levice še tako trudijo, dejstvo je da se je ustrašil kritike, take in drugačne (od tega, da bi mu očitali predvolilne dejavnosti, do tega, da bi moral pokazati kako mu gre nastopanje v angleščini).

Sicer bomo pa videli v prihodnjim mesecih. Če se bo vzdržal tudi raznih "pasjih procesij" in partizanščin, potem mu verjamem, da res noče izkoriščati svojega položaja za predvolilne aktivnosti, če pa bo na te zadeve v naslednjih dveh mesecih še hodil, bom bolj verjel, da se je nastopa enostavno - ustrašil.

Če se mene vpraša, je bolj da ne gre, kot pa da bi nam naredil novo sramoto.

11. sep 2007
5.110
294
83
Včeraj me je skoraj rahla kap, ko sem videl kako Plenkovič pred vsem UE parlamentom razlaga kako Slovenija krši mednarodno pravo. Naš Serpentinšek pa niti tam ni bil ko se je usral. Kajšele da bi tam nastopil v bran hrvaškim lažem. Da so Plenkotu vsi do zadnjega verjeli to po mojem ne rabim omenjat.

Všečki: endvatri
16. mar 2008
20.146
372
83
tako je, smo že v štartu kratko potegnili.

šel bi tja, pa prvo tijaniju povedal da se ne more tak menit, potem pa še hrvatom, na koncu pa bi še mayevi rekel, da so nategnili svoj narod in fura UK v prepad in posledično bo še EU kratko potegnila. Trumpek in kitajci se pa smejijo. Na koncu bi rekel, hvala in pika. vse skup ravno za 10 minut govora. Zadeva bi verjetno še dolgo krožila po YT.

Všečki: Matey
2. mar 2018
5.067
1.206
113
[QUOTE="IbizaDriver, post: 2783695, member: 121". Če se bo vzdržal tudi raznih "pasjih procesij" in partizanščin,potem mu verjamem ,
.[/QUOTE]
:valjamse::valjamse:
Zakaj pa misliš da je nastavljen iz murgl ?

Marburg

Pripravnik
18. avg 2007
872
22
18
Včeraj me je skoraj rahla kap, ko sem videl kako Plenkovič pred vsem UE parlamentom razlaga kako Slovenija krši mednarodno pravo. Naš Serpentinšek pa niti tam ni bil ko se je usral. Kajšele da bi tam nastopil v bran hrvaškim lažem. Da so Plenkotu vsi do zadnjega verjeli to po mojem ne rabim omenjat.
Plenkiju so verjeli z ali brez Sarca-=> v preteklosti so mu verjeli okrog npr. Piranskiega zaliva in se kaj.
Resitev za Piranski zaliv je cisto simpl: na Schengenski meji proti kravatarjem na izstopu iz Slovenistana enostavno do obisti pregledas vsakega potnika, vsak avto, vso prtljago,etc. V nekaj tednih nadutega kravatarja zlomis. Kaj pa Bruselj, bo vecina vprasala; odgovor je: drzimo/varujemo zunanje meje Schengena. Toliko samostojnosti pa smo menda ja obdrzali.

16. mar 2008
20.146
372
83
sam sebe ubiješ, kolone do poljske, kolaps transporta v sloveniji. Kravatar bi se samo smejal. Bolj je to da vsakega ki pride v državo pregledaš, potem je še nekaj upanja, čeprav bi se kravatar spet smejal, ker bi turisti bili dalj časa pri njih zaradi kolapsa. Gotovi smo. S takim odnosom.

Marburg

Pripravnik
18. avg 2007
872
22
18
sam sebe ubiješ, kolone do poljske, kolaps transporta v sloveniji. Kravatar bi se samo smejal. Bolj je to da vsakega ki pride v državo pregledaš, potem je še nekaj upanja, čeprav bi se kravatar spet smejal, ker bi turisti bili dalj časa pri njih zaradi kolapsa. Gotovi smo. S takim odnosom.
Ce bi pri vstopu v Slo iz Cro kravatarji zaradi kolapsa se pocuzali denarnice turistov, bi verjetno podobno veljalo tudi pri selitvi turisticne karavane pri izstopu iz Slo . Takrat bi jih pa mi cuzali.

15. avg 2010
8.324
726
113
Plenkiju so verjeli z ali brez Sarca-=> v preteklosti so mu verjeli okrog npr. Piranskiega zaliva in se kaj.
Resitev za Piranski zaliv je cisto simpl: na Schengenski meji proti kravatarjem na izstopu iz Slovenistana enostavno do obisti pregledas vsakega potnika, vsak avto, vso prtljago,etc. V nekaj tednih nadutega kravatarja zlomis. Kaj pa Bruselj, bo vecina vprasala; odgovor je: drzimo/varujemo zunanje meje Schengena. Toliko samostojnosti pa smo menda ja obdrzali.
Saj to je na koncu Avstrijec naredil. Pa nima šengenske meje. Potem ko je videl, da z nami ni nič !
Zato pa pravim, da se gre naša vrhovna politika veleizdajo. :gorjaca:

6. feb 2019
784
267
63
Malo pomisli, koliko Slovencev ima dol nepremičnine, koliko Slovencev redno nosi denar našega gospodarstva v njihovo,
pa še malo domišlija ....kaj vse ,,bi lahko ponudili,, (ker nimam dokazov da se to že desetletja dela) našim politikom in ,,ali bi ti množično sprejemali podkupnine,, (ker nimam dokazov da jih že desetletja sprejemajo)
malo pomisli o kolaborantih, velikih iz smetane in malih bednih kolaborantkih iz ljudstva, ki pravijo da imajo pravico svoj denar zapraviti kjer koli želijo (že na Alterju jih je nekaj tisoč takšnih) ...
...malo pomisli, če je to izvedljivo :poreden:
Lahko samo upaš, da so sebični nepatriotski mali bedniki požrli že ajmre pljunkov s kravatarskim pivom :bruh: in ob tem neznansko uživali:evil:

Marburg

Pripravnik
18. avg 2007
872
22
18
Malo pomisli, koliko Slovencev ima dol nepremičnine, koliko Slovencev redno nosi denar našega gospodarstva v njihovo,
pa še malo domišlija ....kaj vse ,,bi lahko ponudili,, (ker nimam dokazov da se to že desetletja dela) našim politikom in ,,ali bi ti množično sprejemali podkupnine,, (ker nimam dokazov da jih že desetletja sprejemajo)
malo pomisli o kolaborantih, velikih iz smetane in malih bednih kolaborantkih iz ljudstva, ki pravijo da imajo pravico svoj denar zapraviti kjer koli želijo (že na Alterju jih je nekaj tisoč takšnih) ...
...malo pomisli, če je to izvedljivo :poreden:
Lahko samo upaš, da so sebični nepatriotski mali bedniki požrli že ajmre pljunkov s kravatarskim pivom :bruh: in ob tem neznansko uživali:evil:
Tudi dobro in plodno razmisljanje. Vendar: kavsali so nas, kavsajo nas sedaj in se nas bodo (kravatarji namrec). Ampak enkrat bi nasi politiki taksni in drugacni morali napraviti korenit rez . Ah, sam ze dolgo, dolgo casa ne kupujem hrvaske robe. Srce mi mirno bije, dusa je mirna. Ne mislim resevati Slovenistana, z mojimi dejanji ne naredim popolnoma nicesar, vendar sem vsaj za pasjo dlako patriot. Lp

Všečki: muho
6. feb 2019
784
267
63
Tudi dobro in plodno razmisljanje. Vendar: kavsali so nas, kavsajo nas sedaj in se nas bodo (kravatarji namrec). Ampak enkrat bi nasi politiki taksni in drugacni morali napraviti korenit rez . Ah, sam ze dolgo, dolgo casa ne kupujem hrvaske robe. Srce mi mirno bije, dusa je mirna. Ne mislim resevati Slovenistana, z mojimi dejanji ne naredim popolnoma nicesar, vendar sem vsaj za pasjo dlako patriot. Lp
Pasja dlaka na dlako = kožuh , dva miljona pasjih dlak in manjši pes je dobro pokrit. V primeru spontanega bojkota bi nam kmalu sami ponujali morje in zemljišča, ko bi dojeli da je izpad dotoka našega denarja neprimerljivo večja škoda od par metrov vode in kopnega.
Ampak kaj češ, človeška pritlehnost in primitivnost je znatno močnejša od patriotizma in domoljubja. Komunajzi in domoljubi pri kravatarjih skupaj žurajo in polnijo njihovo blagajno, potem ono s tem našim denarjem podmažejo taprave EUjevce in seveda naše domače izdajalce.
Ni čudno da nas v EU noben ne šmirgla. Tudi jaz nebi stopil na stran naroda, ki takole nizkotno izdaja sam sebe, tujcem bi še pomagal pri ropanju, ker takšni bedniki si drugega itak ne zaslužimo.

Všečki: Marburg