Idiotizmi Šarca in njegove vlade

jest5

Guru
18. avg 2007
20.432
2.164
113
Malo si pa le preberi kaj zgodovinskega, koliko je bilo kerih pred začetkom priseljevanja judov v začetku 20 stoletja. Ti ne bo škodilo.
Konec 2 svetovne je bilo judov na območju Izraela le 33%. Pred tem še veliko manj

Fonzl

Guru
5. sep 2007
4.316
1.375
113
Še v 1 svetovni so se na našem ozemlju borili muslimani :evil:

jp, pa čehi, madžari, da avstrijcev in nemcev ne omenjamo
ampak so koncem vojne šli vključno z bosanci domov

sam kej tazga je ostalo za njimi (slika je izpred "obnove")
040114.jpg

• Všeč mi je
Reactions: GStar

erikson

Guru
25. avg 2007
16.294
1.101
113

Mesece sem v kabinetu podpredsednika vlade, zunanjega ministra dr. Cerarja, spremljal delovanje koalicije in vlade, ki jo je vodil gospod Šarec. O težavah pri delu in odločanju prejšnje koalicije so mi pripovedovali člani vlade iz različnih strank. Nobena vlada ne more delovati brez voditelja, na tak način ne more biti uspešna, še manj, ker so bile seje slabo pripravljene, vsebinsko prazne in rekordno kratke.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.497
2.317
113
Pa saj to glede Šarca pravijo vsi. Ni vodja, nima niti znanja niti živcev za take funkcije. In potem se zanaša na take, kot je Črnčec in rezultat je bil viden. Dokler se levica zanaša nanj in na take "masterminde", kot so Fajonova, Nemec, Kordiš in Violeta, je lahko Janša miren.

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in poldo

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.497
2.317
113
Golobiča žre, ja. Investirali so JPD, ta pa jih je "zafookal". Še bolj ga pa žre, ker se te papki ne morejo zmeniti med sabo in še kar furajo kup malih strank, SD pa se medtem formira kot prevladajoča v levi opciji, kljub temu, da ima levo liberalni del načeloma več volilcev. Še šef ALDE jim jim je zabičal, da naj se združijo, ti pa kar nič. Seveda, egoti so prehodi.

cappy

Guru
8. apr 2010
5.741
2.591
113
ob fajonki ne vem koliko se bo sd formiral kot prevladujoča leva opcija. prej mislim da zna levica prehitet sd. je pa res da ima sd dolgoletno bazo in če ne bo neke dobre 3 opcije znajo dobit kar precej teh "starih" glasov kot neko bolj varno izbiro.