Idiotizmi Šarca in njegove vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
23.327
4.603
113
A rečemo še kakšno o Grčiji oz. o špartanskem metanju telesno nepopolnih ali bolanih dojenčkov s pečin? :D

Fonzl

Guru
5. sep 2007
3.843
933
113
Dej resno, postavi se pred ogledalo in naglas izreci kar si napisal: "Orbanove mokre sanje so, metanje (živih?) dojenčkov v Donavo!"
.
Potem se pa vprašaj o verjetnosti/smiselnosti izrečenega in svoji pameti.
:nigladek:
Včasih je bil radio Erevan:

Je res, da Orban je dojenčke?
Načeloma da. Ampak, to je bilo med ww2 in ni bil Orban, ker se takrat še ni rodil. In niso jedli dojenčkov, pač pa so streljali jude na obrežju Donave.

Pa ni hec, ampak hud zločin. Pa tud to pride prav biciklistu, če ni drugega.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Fonzl

Guru
5. sep 2007
3.843
933
113
Sicer pa gugl pravi, da je tista slika z vegantravel.com.

Tale je pa moja, po paprikašu... kakršnkoli je že bil, veganski vsekakor ne:

20150622-104400.JPG

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
32.823
2.310
113
:) ravno iskal temo da prilimam tole isto novico....WTF

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.122
1.845
113
Kdor še ne ve: Šarec je pač tak. Shizofrenik. In takrat ravna impulzivno, pa ne "stane kar hoče". Prepričan sem, da je šlo tudi pri odstopu za "hitro jezo" in da mu je danes še presneto žal. Ali pa se je ustrašil, da bi prišlo ven. V normalni državi bi politik po takem izbruhu zaključil kariero.

Da bo ironija večja, velja praktično vse gor zapisano tudi za njegovega največjega "sovražnika" Janšo.

Šarec itak ni nikoli obetal. Znal je sicer govoriti to, kar so nekateri radi slišali (samo govoril, ker je pač igralec) in bil je uspešen (če lahko 12% na volitvah rečemo tako) samo dokler je bil prepoznan kot "antijanša"

piagolo

Guru
22. nov 2009
2.682
633
113
Točno tako. Ko je bil Šarec je bilo veliko manj okuženih. Ampak za 0 okuženih je treba dobiti nekoga drugega.