Idiotizmi Šarca in njegove vlade

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.472
1.108
113
Ne podpiram njihovih idej, samo težko bi jih označil za neke velike koruptivce. Je pa tako, da korupcija ni vedno neposredna in da ima VSAKA stranka neke svoje interese, v korist katerih dela. In pri levici je gotovo ta študentsko-prekarni "kulturno umetniški" lobi.

• Všeč mi je
Reactions: erikson

optiplex

Guru
13. dec 2015
1.900
578
113
Ne podpiram njihovih idej, samo težko bi jih označil za neke velike koruptivce. Je pa tako, da korupcija ni vedno neposredna in da ima VSAKA stranka neke svoje interese, v korist katerih dela. In pri levici je gotovo ta študentsko-prekarni "kulturno umetniški" lobi.
Levica je stranka samih ideologov brezdelnežev. Najbližji volilci so rogovci. Samo en tak luzer lahko podpira to luftarsko stranko. Zatakne se jim že pri nabavi materiala pri katerem se o potratnosti med seboj obtožujejo.

Vsekakor ko pride da morajo svoje strokovne delavce plačati, jim priučena ideologija pade v trenutku.

Če pogledamo bivšo RTVjevo ritolizniško kuro, vidimo, da je dolžna vsepovsod, rada vzame, plača pa ne.
To je levica....

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.472
1.108
113
Se strinjam. Samo korupcija? To je nekaj drugega. Za to načeloma rabiš kaj delat, kar oni pogosto ne.

Glede samih idej je pa tako: realno je da vsaka država rabi neko levo stranko, da malo nazaj drži kapitaliste. Pa sem sam pogosto prej na strani teh, a priznam, da neka protiutež mora biti (seveda pa ne sme biti v vladi, česar se tudi sami zavedajo, saj v praksi te ideje pogosto ne delujejo). SD namreč ni prav leva stranka, razen morda pogleda na polpreteklo zgodovino. Če pogledamo , koliko njihovih članov drži razna direktorska mesta, bi prej rekel da gre za stranko kapitala.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N and Matey

optiplex

Guru
13. dec 2015
1.900
578
113
Se strinjam. Samo korupcija? To je nekaj drugega. Za to načeloma rabiš kaj delat, kar oni pogosto ne.

Glede samih idej je pa tako: realno je da vsaka država rabi neko levo stranko, da malo nazaj drži kapitaliste. Pa sem sam pogosto prej na strani teh, a priznam, da neka protiutež mora biti (seveda pa ne sme biti v vladi, česar se tudi sami zavedajo, saj v praksi te ideje pogosto ne delujejo). SD namreč ni prav leva stranka, razen morda pogleda na polpreteklo zgodovino. Če pogledamo , koliko njihovih članov drži razna direktorska mesta, bi prej rekel da gre za stranko kapitala.
To je sicer res, niso bili v "vladi", so pa lopove podpirali. Ko se krade niso niti pisnili..... ker so pravi.
Tudi kar zagovarjajo je jalovo, saj več kot očitno ne funkcionira. Kaj boš s'tako stranko.

ps oni ne delajo za male ljudi za luftarje ja...

Delavci pa to plačujejo. V tem je keč, katerega ne razumejo.
je pa več primerov nesposobnosti
zaradi večje minmalke so najebali delavci in delodajci obnem pa so troške dvignili precej več kot plače.

kje so protestirali - nikjer
Govorim pa za državnolastniška podjetja (komunala, elektro...... itd)

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
23.769
873
113
blizu močvirne prestolnice
Tarča
Ekskluzivno! Aneksi očitno serijsko. Na mizi 2TDK še en, že 2.Kolektorjev zahtevek za aneks, kar sta Zorko in Bratušek te dni zamolčala. Vrednost še višja od prvega; od pol do 1mio€. RAZLOG- spremenjena in dodatna dela pri dostopnih cestah. Čakakamo na pojasnilo 2TDK.

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
324
114
43

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
20.772
2.583
113
....kar je totalno nasprotje vladam do sedaj, kjer pa so pametna razmišljanja delovala 100 na uro a ne? :valjamse:

Nazadnje urejeno:

haloski_pepek

Fizikalc
2. okt 2007
905
229
43

Sedaj bo verjetno ostala samostojna, pripojena na ....

nekaj čez 5mio? zakaj že... podobna korist kot od tiste s sex roboti... #ninampomoci

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

Daniel

Majstr
21. dec 2007
2.655
149
63
To samo dokazuje, da so vsi sposobni preko svetovanj in študij pokrasti enormne količine denarja, ki bi lahko šel npr. za ceste (če ne bi tudi tam vseh cen napihnili za faktor X).

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

Gavran

direktor!
22. jul 2007
4.792
637
113
Nuku`Alofa
To samo dokazuje, da so vsi sposobni preko svetovanj in študij pokrasti enormne količine denarja, ki bi lahko šel npr. za ceste (če ne bi tudi tam vseh cen napihnili za faktor X).
Ampak tam imamo vsaj preplacano cesto, od takih imamo pa zeeeloooooooo preplacano meglo (realna cena megle je namrec tocno NIC)

BuDi

Majstr
6. sep 2007
4.285
263
83
Stara vlada objavila nekaj razpisov... očitno škoda ker jih ne morejo objavit samo v "kleti III." poleg shrambe za čistila, kot vse resne firme.