Idiotizmi Šarca in njegove vlade

Ytbnd

Majstr
2. mar 2010
8.423
255
83
Mogoče dobi še Nobelovo, tako kot Obama.
Se mi zdi da tega bebca še na kakšno veleposlaništvo v Tunguzijo ne morejo poslati. Zna se zgoditi, da bo imel resne probleme z zaposlitvijo.
Mogoče dobi službo na bausteli v Kamniku, ko bodo gradili tisto njegovo šolo. Kot curakar, oziroma hemijski tehničar (cement, pesek, voda)
Za tisto šolo so porabili že 1.2 milijona eur, a slednja obstaja samo na papirju.

KillaKHAN

Majstr
27. avg 2008
17.068
491
83
Iščem pritoževanje tega jakca nad zapisi o pospravljanju rdeče golazni in podobnimi zapisi, ki se tičejo levih.
ja. To je definitivno to kar bi vsak normalen potegnil iz tega tvita. Ker mora biti zgodovinski zapis kjer vsak od nas obtožuje čisto vsako tako izjavo iz zgodovine. Jaz začnem jutri končal bom pa 2049.

jest5

Guru
18. avg 2007
17.583
543
113
Kar izvoli, daj si duška.
Jaz se bom pa raje hahljal ob dvoličnosti avtorja tega zgroženega zapisa, ki je v preteklosti sam uspel sproducirati kar nekaj izrazito sovražnih izjav.

jest5

Guru
18. avg 2007
17.583
543
113
Sej boš še dolgo čakal, ker se jakec nad tem ne pritožuje. Še več, tudi sam producira take zapise

jest5

Guru
18. avg 2007
17.583
543
113
Ja sj...te cakamo da linkaš te njegove zapise.
Že danes se je izkazal. Seveda je tole zelo blaga verzija, ima lepo zalogo konkretno bolj sočnih. Ma zate se mi res ne da gledati po zgodovini njegovih umotvorov, tako da kar veselo zagrizi in išči, če te firbec.

Vsem ki bodo na protestu lajali,bevskali in tulili proti novi vladi ,želim obilo korona virusa in veliko smrtnost! Gre seveda le za moje želje.

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
20.449
243
63
38
Približno tok grozi kot Koronavirus.
Kot tam tudi tukaj vsi pametni.
Jebite se s temi butastimi. Temami in odgovori.

Demz

Guru
15. avg 2010
10.709
1.630
113
Ne :poreden: , tatovi ste na desnici. Večina gozdov in pomembnih nepremičnin je v cerkvenih rokah. Npr. Pokljuko in Bled ste olastninili skozi Bajuka in Rodeta, čeprav ste ju nekoč prodali za denar Sloveniji.
V pušco se pa tudi meče neobdavčeno. Medtem ko bi jaz, če bi mi kdo kaj vrgel v mojo pušco, grdo najebal zaradi davčne utaje ! :mad:

• Všeč mi je
Reactions: bizi