Idiotizmi Šarca in njegove vlade

endvatri

Guru
2. mar 2018
8.220
2.413
113
Kar je nadvse zanimivo. Svoje policaje pa mečejo iz služb ker si dovolijo kj komentirat na FB.
V glavnem radikalna rdeča mafija v vsem svojem sijaju.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.470
1.096
113
Pravo vprašanje je kaj se skriva. Ker dejstvo je, da so "žvižgači" dali ven podatek, da se ciljno "brska" po stvareh določenih ljudi, ki bi se jih potem dalo izsiljevati.

cappy

Guru
8. apr 2010
3.382
961
113
Znano leftardovsko - diskreditacija nato likvidacija... Naj se razisce, ce ni nc za skrivat to ni problem. A kaj ko imamo tu sovo kjer vemo kako je bilo tu je pa ista garnitura torej sum je dovolj velik.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.470
1.096
113
Tudi to je res. Vse bi še nekako štimalo, če ne bi bilo zraven Črnčca. Tako pa je naključij, kaj o kom in kdaj kaj pride ven res nekam veliko.

In noben me ne bo uspel prepričati, da Šarec in Črnčec ne bi uporbil te (velike) moči proti svojim političnim nasprotnikom.

boc

Majstr
1. avg 2007
1.769
167
63
Tudi to je res. Vse bi še nekako štimalo, če ne bi bilo zraven Črnčca. Tako pa je naključij, kaj o kom in kdaj kaj pride ven res nekam veliko.
In noben me ne bo uspel prepričati, da Šarec in Črnčec ne bi uporbil te (velike) moči proti svojim političnim nasprotnikom.
Kar me cudi oz. *meni* ni logično: Sarec ima po anketah največjo podporo (oz drugo največjo) in SMC in SAB in ostali verjetno ne pridejo noter in ti volilci verjetno gredo k njemu. Kaj bi s tem se pridobil? Oz. se mu splača iti v taksne igrice.
Razen ce je po dobno kot pri JJ: problem ego oz revensizem, ko pride do zamegljenega uma.

cappy

Guru
8. apr 2010
3.382
961
113
saj se vidi že iz lune da je stiskal svoje "koalicijske" partnerje (najbrž se je naučil od črnčeca on pa od janše), odstop brez da bi povedal najprej partnerjem ter takojšnje pozivanje na volitve.
to so preveč očitne, resnično amaterske poteze.

razlog je pa tudi očiten - pridobivanje časa ker naredil ni nič težjega razen talanje bonitet, skrivanje svoje politične lenobe (dogovarjanje in iskanje kompromisov).

cappy

Guru
8. apr 2010
3.382
961
113
sedaj mu pa kuzla v rit skače ker obstaja neka šansa da bo nova koalicija kar pa resnično ni računal, zato ponudba SMCju ker če bi jo SMC sprejel je to šahmat za novo koalicijo, ni šans da nastane.
zato tudi takšna živčnost, skrajnost in agresivnost ker SMC ni takoj skočila k njemu.

komedijant me trenutno precej me spominja na lukšiča ko je še vodil SD. sicer komedijant izpade kot totalni kmet proti njemu kar se tiče retorike ampak skrajnost, agresija, živčnost je pa tam tam.

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.005
862
113
Ljubljana
hmpg.net
Levica mi bo postala všeč:
"Na dogajanje se je odzval tudi poslanec Levice Miha Kordiš. Sum okoli prisluškovanja in sledenja političnim predstavnikom in njihovim družinskim članom, je označil za običajno politično aferaštvo. "Če bi šlo za kar koli resnega, za resne sume zlorabe policije, tega ne razrešuješ tako, da v čakalnico Nacionalnega preiskovalnega urada (NPU) pošlješ Žana Mahniča," "
:)

wilburxxx

Majstr
29. sep 2010
1.542
448
83
"Na dogajanje se je odzval tudi poslanec Levice Miha Kordiš. Sum okoli prisluškovanja in sledenja političnim predstavnikom in njihovim družinskim članom, je označil za običajno politično aferaštvo. "Če bi šlo za kar koli resnega, za resne sume zlorabe policije, tega ne razrešuješ tako, da v čakalnico Nacionalnega preiskovalnega urada (NPU) pošlješ Žana Mahniča," "
Se strinjam.
Mi je pa še nekaj zanimivo.
1. Obnašanje nekaterih je nekak tako, kot da vedo da je to, kar naj bi se preiskovalo na NPU, običajna praksa.
2. Če je NPU kogarkoli preiskovala, in našla kaj kar ni v skladu z zakoni, potem zakaj ni proti tem postopkov naprej speljanih. Taki nimajo kaj iskat v politiki in v JU na splošno.

Sem pa prepričan, daso v SDS na silo hotelizvedeti kaj in do kje je prišel NPU z preiskavo proti njim, to z deskreditacijo ostalih je bila samo bombica in ponarejena vstopnica v NPU.

haloski_pepek

Fizikalc
2. okt 2007
890
212
43
Kordiš mi deluje preveč ultra, ampak s tem pa je zadel,.... da pošljejo na NPU zablojenega FDVjevca

haloski_pepek

Fizikalc
2. okt 2007
890
212
43
Znano leftardovsko - diskreditacija nato likvidacija... Naj se razisce, ce ni nc za skrivat to ni problem. A kaj ko imamo tu sovo kjer vemo kako je bilo tu je pa ista garnitura torej sum je dovolj velik.
a ne dela tega ravno SDS (tvit od Gorenaka, Mahnič,...), imate eni spomin zlate ribice, zato pa se pustite nate*** levim in desnim...

• Všeč mi je
Reactions: kajpace

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.097
508
113
Če reče Kordiš, da je morje slano bi bil 100%, da je sladko.

msenjur

Guru
11. sep 2007
15.987
712
113
ja, jest tud ko vidim tweet link od 123, vem da je zihr fake al pa pac ena populisticna kraca.

nas ima vec podobne probleme ocitno!

• Všeč mi je
Reactions: haloski_pepek

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
1.809
1.169
113
Ajde, poleg "SOCIALIZMA" prilimam še sem, ker smo par strani nazaj ravno debatirali o ekonomski genialnosti Levice:
Zajeta slika.JPG