Idiotizmi Šarca in njegove vlade

optiplex

Guru
13. dec 2015
1.827
543
113
zelo zanimivo bi bilo videti koliko naturalizacij po nujnem postopku se je naredilo do sedaj... bo zelo zanimivo videti kaj se bo zgodilo, ko bodo avstrijci rekli, da ne podpirajo dvojnega državljanstva
mam občutek da bo to tako, razen če imajo jodlarji kakšne interne interese...

BuDi

Majstr
6. sep 2007
4.187
147
63
Bo pač imela samo slovensko državljanstvo, kaj meniš?
Vprašanje kaj meni ona...

Koroška Slovenka Angelika Mlinar, ki jo SAB vidi na mestu kohezijske ministrice, se ne namerava odpovedati avstrijskemu državljanstvu. Če ji ne bodo pustili dvojnega, bo po njenih besedah to zadeve zakompliciralo.
vir: Dnevnik

Z Mlinarjevo smo z Večera govorili včeraj. Potrdila nam je, da bi ob pridobitvi slovenskega državljanstva vseeno ohranila avstrijsko.
vir: Večer

netko

Majstr
25. jul 2007
4.641
427
83
Bo pač imela samo slovensko državljanstvo, kaj meniš?
očitno ne bereš in ne spremljaš... kaj meniš?
no da ti pomagam
"Če bi se to dejansko zgodilo, bi me to spravilo v težave, ker nimam namena oddati avstrijskega državljanstva," je ob tem zatrdila Mlinarjeva. "Sem koroška Slovenka, sem Avstrijka, sem bila avstrijska političarka. Te zgodovine ne morem kar tako odpisati. Tu imam družino, življenje in to bi bilo kar komplicirano," je odgovorila na vprašanje, kaj bo storila, če Avstrija njeno željo odkloni.

toliko o tem koliko jo zanima slovensko državljanstvo...

Fadil

pimpL
20. jan 2010
6.459
472
83
Škoda je da je Jörg Haider umrl.
Za Bratuškovo bi bil tudi on primeren za kakšnega ministra.

Gavran

direktor!
22. jul 2007
4.630
496
83
Nuku`Alofa
Saj za normalne bi bil tudi Kurz odlicen kandidat za nasega predsednika vlade... pa ceprav z avstrijskim potnim listom. Garantirano bi mnogo manj skodoval interesom Slovenije kot pa nasi "vsak dan novi" posterboys...

• Všeč mi je
Reactions: roCkY

Gavran

direktor!
22. jul 2007
4.630
496
83
Nuku`Alofa
Baje bo dobila nase drzavljanstvo in obdrzala avstrijskega...

Pa se copy/paste komentar pod clankom:

DELALA BO ZA FORUM 21.IMA S PARTNERJEM ŽE DVE STANOVANJI V LJUBLJANI,ENEGA NA GRADAPKI 18,BLIZU PROPADLE POLITIČARKE KRESALOVE IN NJENEGA PARTNERJA SENICE IN ENO STANOVANJE NA WOLFOVI 1.NJEN PARTNER PA JE BIL DIREKTOR UNICREDIT BANKE V LJUBLJANI IN NADZORNI V MERCATORJU DO PRODAJE MERCATORJA AGROCORJU.MINISTRUCA ZA KOHEZIJO BO PA KAR PRAVA IN INTERESU LEVEGA KRILA.

McGiver

Guru
14. avg 2009
8.174
967
113
Med tem v Novem Mestu za enako operacijo 1 (z besedo EN) dan!

Zagovornica bolnikovih pravic je eno navadno teslo, ker bi morala najprej povedat gospe, da naj poizkusi kje drugje.

• Všeč mi je
Reactions: erikson

erikson

Guru
25. avg 2007
15.496
603
113
FABJAN - ESTETSKA KIRURGIJA
Prvi razpoložljivi termin
12.03.2020 18:30
Dnevi do prvega termina
88

SPLOŠNA BOLNIŠNICA BREŽICE
Okvirni termin
Druga polovica decembra 2019

SPLOŠNA BOLNIŠNICA NOVO MESTO
Okvirni termin
Druga polovica decembra 2019

SPLOŠNA BOLNIŠNICA SLOVENJ GRADEC
Okvirni termin
Prva polovica marca 2020

SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA NOVA GORICA
Okvirni termin
Prva polovica maja 2020

SPLOŠNA BOLNIŠNICA CELJE
Okvirni termin
Avgust 2020

KIRURŠKI CENTER TOŠ D.O.O.
Okvirni termin
Oktober 2020

Kirurški sanatorij Rožna dolina d.o.o.
Okvirni termin
December 2020

erikson

Guru
25. avg 2007
15.496
603
113

Petra Juvančič, direktorica odnosov z javnostmi, Vzajemna

Razočara pa še en podatek: naš celotni zdravstveni proračun je še pred nekaj leti vključeval tri milijarde, danes obsega že štiri. To je milijarda denarja več, zato se lahko upravičeno vprašamo, kaj se je s tem izboljšalo za bolnike. Vprašanja čakalnih dob z dodatnim denarjem gotovo nismo rešili, saj so vse daljše, samoplačništvo pa raste.