Idiotizmi Šarca in njegove vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
19.547
1.783
113
:evil:

Bralci naj mi sledečih stavkov ne zamerijo, ampak resnično bi si želel, da me v Sovi razumejo, zato jim moram sporočiti sledeče: "Nemojte se zavaravati, da niko ne shvaća šta i kako to radite. Možete, da se zajebavate u Sloveniji, ali sistem vašeg operativnog rada na slučaju s kojim ste upoznati nije nepoznat partnerskim agencijama. Vaša če se priča završiti ružnim epilogom."

Spajky

Fizikalc
7. jun 2017
889
66
28
Obala
Ma kaj folk res misli, da ti politiki in politikantje pišejo po Čivkerju sami :sprasujemse: ... pa to delajo PR sužnji po nareku svojih šefov, pa naj gre za Trumpa, Janšo ali bilo koga drugega ... Ma folk je zgleda res toliko omejen, da misli, da pišejo sami resnično pod svojim računom :bonk: ... odzadi je cela mašinerija ...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
19.547
1.783
113
Vračajo žogico :cheer:

Levica odgovarja: Predsednik vlade zavaja
Po maratonski in kaotični seji glede ukinitve dodatka za delovno aktivnost in pozivu prvaka SD, ki koaliciji in Levici svetuje, naj vzameta 'pamet v roke', se je oglasil še premier. "Delamo za državo, ne zato, da bomo napenjali mišice, kdo se bo ljudem bolj prikupil," je na Facebooku odgovoril 'vzgojitelju' Židanu in Levici. Iz Levice odgovarjajo, da premier zavaja.

hgard

Fizikalc
22. jul 2007
3.679
22
38
Ministrstvo za infrastrukturo se ukvarja z 2. svetovno vojno. Verjetno zato, ker večina infrastrukture izgleda kot da bi bila od takrat...

Ministrstvo_za_infrastrukturo_(@mzi_rs)_Twitter_-_2019-10-07_14.19.42.png

stop

Majstr
5. sep 2007
3.080
349
83
Las Vegas
Naj se golazen spravi delat... predobre plače jim dajemo oni pa zdraharijo po ministrstvih in po državnem zboru...Če ne mislijo nič naredit naj spokajo.. ker tega jamranja Šarca začenši z tem kako veliko ima koalicijskih partnerjev mi gre na organ.

• Všeč mi je
Reactions: navlixx