Idiotizmi Šarca in njegove vlade

Demz

Guru
15. avg 2010
8.996
1.005
113
Zanič ministre je treba zmetat v smeti in nastaviti okoli sebe zanesljivo in učinkovito ekipo. Pri nas je hudir, ko to ponavadi traja kar celo mandatno obdobje, torej tudi učinkovitosti ni. Recimo da se zadeve prefiltrirajo bolj proti koncu, takrat pa učinkovitost sploh ni več tako pomembna ... :norec:

• Všeč mi je
Reactions: Jado

stop

Majstr
5. sep 2007
2.982
296
83
Las Vegas
Pri poročilih je nadkoalicijski Mesec zopet oštel Šarca da ne dela po njihovi tabelci aktivnosti...

Danes se malo napihujejo da stopnjujejo napetost jutri bodo pa z požrto slino poklikali "za Rjavca"

cappy

Majstr
8. apr 2010
2.352
292
83
če ne bi bilo IJJ, bi SDS že od nekdaj imel večino.
Ni mi čisno jasno kaj želi ogromno folka s tem dosežt ampak tole je popoln nesmisel. SDS == JJ. Gre JJ je pa grims problem, pa černač pa tisti novi mali, pa tanko pa ... ne nakladajte s tem ker ne drži niti 10%. SDS zgubi nekaj % ko JJ gre drugače bi to že naredili. Bo pač vodil iz ozadja, prej ali slej najbrž bo, pa tud če nau bo vsak to pisal. Kot kaže jim odgovarja status quo in nimajo jajc kaj konkretnejšega naredit za na dolgi rok ampak raje delajo na kratki rok.

Bolj me zanima kaj bo z SDjem, tam mi delujejo čisto zgubljeni pa še zapufani čez glavo.