Idiotizmi JJ in njegove vlade

Demz

Guru
15. avg 2010
11.382
1.963
113
Eh, sedaj vidim, da je to 123 :nigladek::nigladek::nigladek: .

Povej, koliko drv si obljubil dohtarju, da te je spustil za praznike domov?

• Všeč mi je
Reactions: navlixx

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.705
551
113
Po logiki, da bi moral Čeferin ustavit tekmovanja, bi moral enako ustavit vso gospodarsko aktivnost. A smo spet v komunizmu, kakšni novi diktaturi pa ne vem?? Saj je skor ratal?

gr69

Guru
15. dec 2009
8.735
586
113
še v SLO - ampak komaj
Po bitki je lahko biti general.
In pri količini BS tvitov, ki jih nekateri, v najboljši maniri “massproduction” bljuvajo, se bo ziher kaki našel, ki je pravilno napovedal kaj se bo zgodilo.

edit: typo

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.200
1.061
113
Ljubljana
hmpg.net
Rad bi izpostavil Domove za Starejše občane, ki so seveda organizirani s strani države, prav SDO pa so s strani mnogih ocenjeni kot biološka bomba, ki so in bodo bila glavni krivec za tako število umrlih v državi zaradi koronavirusa. Dejstvo, da DSO niso dali pod strogo karanteno bi pospremil z besedami:

"To je bila neodgovorna ter kriminalna poteza. Še več, kot to! To je bilo širjenje nevarnosti, ki ni obšla niti Slovenije!"

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.200
1.061
113
Ljubljana
hmpg.net
V bistvu sem samo malo spremenil izjavo IJ o Čeferinu.

Nekak se mi ne zdi prav, da bi katastrofo, ki se dogaja v nekaterih nogometnih ligah, politično izkoriščal.
Me pa prav zanima ali se je kdo poglobil zakaj je v nekaterih taka kriza, v drugih pa ne?!?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
21.258
2.905
113
V bistvu je izkoriščanje vsesplošne katastrofe (po svetu in pri nas) na tak ali drugačen način v politične namene naravnost ogabno ampak tega ne manjka niti malo.

haloski_pepek

Majstr
2. okt 2007
991
302
63
hitro bo ljubezni konec, pa se še niti začela ni:

Potem pa Janezek spet jokal, kako ga nihče ne mara, ter kako so vsi proti njemu... žal 3. mandat in nikoli več, pa še tega ne speljal do konca in SĐS se kaže v vsem svojem sijaju in dobro popotnico, za morebitne naslednje partnerje.

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
410
161
43
Se v vladi in SDS še niso dogovorili, kdo je depešo poslal. Kot, da se brez IJJ, lahko pri njih karkoli zgodi?

bizi

Guru
21. nov 2007
15.280
1.347
113
Kočevska
Po dolgi koalicijski preiskavi so ugotovili, da je depešo napisal neki Tomaž Majer, ki ga nihče ne pozna in se od njega distancirajo. :fredi:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.439
1.626
113
hitro bo ljubezni konec, pa se še niti začela ni:

Potem pa Janezek spet jokal, kako ga nihče ne mara, ter kako so vsi proti njemu... žal 3. mandat in nikoli več, pa še tega ne speljal do konca in SĐS se kaže v vsem svojem sijaju in dobro popotnico, za morebitne naslednje partnerje.
Sem moral prav pogooglat kdo je ta ogorčeni Nik Prebil....nikoli do sedaj ga nisem videl/slišal pa je LMŠ že nekaj časa tu....

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.439
1.626
113
Deluje mi ko Žan Mahnič...tak useful idiot....nekje v ozadju vleče plačo...ko zagusti ga potegneš iz tam v ospredje da pove par "uporabnih".... Če kaj zahebe (škandal) pa pač ni neke škode....

wd40

Majstr
10. dec 2007
1.772
230
63
Deluje mi ko Žan Mahnič...tak useful idiot....nekje v ozadju vleče plačo...ko zagusti ga potegneš iz tam v ospredje da pove par "uporabnih".... Če kaj zahebe (škandal) pa pač ni neke škode....
Ko bo naredil kak škandal, te bo lahko spominjal na Žana. Prej pa res ne vidim kake vzporednice...
Pa tale izjava je tako mila, da se Žan samo nasmenhe...

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

McGiver

Guru
14. avg 2009
9.735
1.845
113
Pomemben podatek je v včerajšnjem Večerovem članku na to temo, ko so UKOM vprašali kdo je depešo poslal, so jih najprej napotili na MZZ, po par minutah pa poslali novo sporočilo, da je depeša šla iz UKOM. ;)

Edit: https://www.vecer.com/zapletanje-glede-avtorstva-depese-janseve-vlade-o-udbovskem-primezu-slovenskih-medijev-10154658

Iz vladnega urada za komuniciranje, ki ga vodi Uroš Urbanija, so nam najprej tudi pojasnili, da je "odziv pripravil MZZ v imenu vlade RS". Na vprašanje, ali dopis predstavlja uradno stališče vlade ali zgolj zunanjega ministrstva, pa, da zakona o vladi in o zunanjih zadevah "jasno opredeljujeta, da ministrstvo za zunanje zadeve v okviru pristojnosti vlade izvaja opravljanje zunanjih zadev". A nato so nam 11 minut kasneje poslali novo sporočilo, v katerem so pojasnili, da se jim je "pri pravkar poslanem odgovoru zgodila napaka". "Odziv oziroma dopis je v imenu Vlade RS pripravil Urad vlade za komuniciranje. In ne MZZ kot smo prvotno zapisali. Vljudno prosimo za upoštevanje tega odgovora." Vladni urad za komuniciranje, ki skrbi za sporočanje vladnih stališč javnosti, je depešo poslal Svetu Evrope v torek "s prošnjo, da Svet Evrope odziv objavi na spletni strani", kar je ta storil še isti dan.

Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

jonny77

Majstr
16. sep 2007
6.287
441
83
Pomurje
biznis s korono, ostali pa v srednji vek.

Žalostno je da ti vojni dobičkarji gredo z nami vred v srednji vek. Ali si mogoče mislijo, da bodo izvzeti.

netko

Guru
25. jul 2007
4.875
577
113
važno da te motijo vojni dobičkarji... veš koliko je dobičkarjev v "mirnih" časih samo takrat te očitno nič ne moti...