Idiotizmi JJ in njegove vlade

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
24.173
1.000
113
blizu močvirne prestolnice
Bednik. Tam so Slovani Poljaki, Čehi in Slovaki. Potem so še napredni Estonci, Latvijci in Litovci. Naši južni sosedje Hrvatje - Slovani, Bolgari-Slovani in Romuni- Romani In kaj je narobe?

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
407
159
43
Vlada je na kritike civilnodružbenih partnerjev Sveta Evrope o pritiskih na novinarje odgovorila z depešo, v kateri piše, da "večina slovenskih medijev izvira iz nekdanjega komunističnega režima".
Nič pa ne govori o "pravi stranki".

• Wow
Reactions: navlixx

bizi

Guru
21. nov 2007
15.266
1.339
113
Kočevska
Vlada je na kritike civilnodružbenih partnerjev Sveta Evrope o pritiskih na novinarje odgovorila z depešo, v kateri piše, da "večina slovenskih medijev izvira iz nekdanjega komunističnega režima".
Nič pa ne govori o "pravi stranki".

Zdel se mi je eden redkih SDS-ovcev, ki ima v glavi več kot dva koleščka, pa sem se očitno zmotil. :jok:

jello

Guru
22. sep 2008
6.505
1.225
113
Šur, ko je na zaslišanju za ministra jecljal kako bi morali v odnosih z USofA izkoristiti melanijo se vam je očitno zdel še brihten.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.704
550
113
Očitno JJ ne prenese kritike

S tem si je zadal fini šus v koleno. Kaj je pa on naredil?
Takrat ko je bila tekma, si ni nihče predstavljal obsega in nevarnosti virusa. Sedaj ko pa je vse dokazano in preverjeno pa odpiramo firme, katere so sploh zaprle.

Me prav zanima kaj bo tudi iz tega korona paketa, v zdravstvu in JU je že ogenj, privat sektor tudi že izigrava delavce pri plačah... To bo še veselo po veliki noči.

brane_new

Majstr
10. feb 2008
4.316
486
83
Takrat ko je bila tekma, si ni nihče predstavljal obsega in nevarnosti virusa. Sedaj ko pa je vse dokazano in preverjeno pa odpiramo firme, katere so sploh zaprle.
Me prav zanima kaj bo tudi iz tega korona paketa, v zdravstvu in JU je že ogenj, privat sektor tudi že izigrava delavce pri plačah... To bo še veselo po veliki noči.
Tudi Čeferin si zasluži svojo.
Med tem, ko je Čeferinova osebna ocena/mnenje, je JJ omemba potrjena z mnogih drugih strani in mnenje prenekaterega. Ne osebna ocena!
In virus je bil že Decembra 2019.

superfly

Fizikalc
12. feb 2008
837
248
43

JJ si je zadal že velik takih šusov, pa še vedno hodi po parlamentu. Ima najbolj stabilno volilno bazo in take izjave je ne bodo zmanjšale. Njegov preživetveni instinkt je neverjeten. S tolk masla na glavi bi povprečen slovenc v najboljšem primeru gnil za rešetkami. Kaj pa on dela? Spodkopava konkurenco. V tem trenutku jo vidi v Čeferinu in njegovi jurišniki to potrjujejo.

Demz

Guru
15. avg 2010
11.377
1.961
113
JJ si je zadal že velik takih šusov, pa še vedno hodi po parlamentu. Ima najbolj stabilno volilno bazo in take izjave je ne bodo zmanjšale. Njegov preživetveni instinkt je neverjeten. S tolk masla na glavi bi povprečen slovenc v najboljšem primeru gnil za rešetkami. Kaj pa on dela? Spodkopava konkurenco. V tem trenutku jo vidi v Čeferinu in njegovi jurišniki to potrjujejo.
Tu se tudi pokaže, koliko ameb brez lastnega razuma imamo v Sloveniji. Človek brez lastne volje, lastnega intelekta, pač ne more v demokraciji živet. Lahko živi v fevdalizmih, diktaturah, ... ne more pa v demokraciji. V demokraciji imaš pravico do lastne volje. :fredi: Pravzaprav imaš dolžnost. Če ti je amebe brez pameti ne izpodjedo.

• Všeč mi je
Reactions: Ytbnd and BigPoppa

bizi

Guru
21. nov 2007
15.266
1.339
113
Kočevska
Tudi Čeferin si zasluži svojo.
Med tem, ko je Čeferinova osebna ocena/mnenje, je JJ omemba potrjena z mnogih drugih strani in mnenje prenekaterega. Ne osebna ocena!
In virus je bil že Decembra 2019.
Ti kar brani svoje božanstvo, čeprav laže kot pes teče. :evil: Inkriminirana tekma je bila 19. februarja, WHO pa je razglasil pandemijo 12. marca. In kdo je pristojen za prepoved tekme, vlade držav ali UEFA? Gotovo ima UEFA zaposlenih en kup epidemiologov z darovi babe Vange, ki bi lahko prerokovali, kaj se bo zgodilo čez en mesec. Tudi pri nas je Bocellijev koncert odpovedal organizator, jelde? Seveda ga je, ko mu je to zaukazala vlada.
Janša bo pa tako kmalu ustanovil Ministrstvo za resnico, ki bo za nazaj popravljalo dogodke. :jok: Georg Orwell je to že zdavnaj napovedal.

• Všeč mi je
Reactions: Demz