Idiotizmi JJ in njegove vlade

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43
Če prav razumem so hotle biti prve, zdej pa niso in se ne grejo več tega. To Je pač preseglo vse meje. Kakšne bedarije / otročarije smo lahko že v zadnjem letu spremljali... vrtec

Vlada je prizadela njihova čustva s tem, da je vložila predlog zakona "na skrivaj", ne da o tem predhodno obvestila t.i. inštitut, to je ogabno.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

endvatri

Guru
2. mar 2018
10.922
3.249
113
Kaj pa če bi raje vprašal, kaj je institut 8. marec?
rajgelj-barbara-1024x775.jpg

jello

Guru
22. sep 2008
7.348
1.886
113
Tipka noriško kraljestvo dve v madžarščini in ne najde širokega a, ker so mu komunajzarji podtaknili zahodnoevropsko tipkovnico.

• Haha
Reactions: jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Lih o takih buhtlih kot ste 3je nad mano se pogovarjamo zadnji teden... :)

Zjutraj na poti v službo Denis Avdić show....al pa Jonas in njegove zlajnane o orbanizaciji (že odkar je puška padla v koruzo).... In to dan za dnem poneumlja generacije....

jello

Guru
22. sep 2008
7.348
1.886
113
Tako složno dvigate gladino greznice da je že prav kičasto. Tole z avdičem in jonasom si vadil pred ogledalom al samo prepisuješ od samega sebe?

• Všeč mi je
Reactions: jonny77 in McGiver

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Dejansko sem se danes zjutraj med vožnjo na šiht naveličal R Rock-a......dam na Radio1.....in Avdić pametuje o STA in Janši....glede na to da je ex policist bi dejansko pričakoval da je bolj pravno-formalno podkovan....ne da lupeta u 3krasne in poneumlja folk z neresnicami....

Popoldne nazajgrede pa reku fak that shit in dal na bob....inceto skoči Jonas iz paštete z Orbanom in Janšo...

Še dobro da mi ne lovi Šveđanskih radijev....bi še kak Potrč začel kako maske smrdijo (ne če nimaš gnilih zob)....

• Všeč mi je
Reactions: poldo

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Pa val202 tudi ne zaostaja....zgodbe iz močvirja sam jok in stok čez vse kar se zgodi v Sloveniji...

Tko da dragi jello se je za vprašat kdo naj bi složno kaj dvigoval...

• Všeč mi je
Reactions: 8888

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
pa dej poslusej novo24, pa ne bo nobenga stokanja.

mas mobilne tv app, preklopis na tv kanal in poslusas...

pa bo voznja ma siht in s sihta prijetnejsa.

• Všeč mi je

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.371
3.533
113
Dejansko sem se danes zjutraj med vožnjo na šiht naveličal R Rock-a......dam na Radio1.....in Avdić pametuje o STA in Janši....glede na to da je ex policist bi dejansko pričakoval da je bolj pravno-formalno podkovan....ne da lupeta u 3krasne in poneumlja folk z neresnicami....

Popoldne nazajgrede pa reku fak that shit in dal na bob....inceto skoči Jonas iz paštete z Orbanom in Janšo...

Še dobro da mi ne lovi Šveđanskih radijev....bi še kak Potrč začel kako maske smrdijo (ne če nimaš gnilih zob)....
Hkrati si pa nadfen Kdovamlaže sranja..... In pol ti men od pene na ustih....

• Haha

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
34.096
2.972
113
Kdo vam laže bi mogla prevzet RtvSlo1 katero plačujem(o).....vzporedno pa še STA....katerega tudi placujem(o) z davki...

Pa poglej kje smo!

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
1.975
1.370
113
Lih o takih buhtlih kot ste 3je nad mano se pogovarjamo zadnji teden... :)

Zjutraj na poti v službo Denis Avdić show....al pa Jonas in njegove zlajnane o orbanizaciji (že odkar je puška padla v koruzo).... In to dan za dnem poneumlja generacije....
saj tale tvoj zapis je pa tudi že skoraj na nivoju endvatrija, ko smo ravno pri poneumljanju.

• Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in Kamele0N