Idiotizmi JJ in njegove vlade

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
26.299
1.830
113
blizu močvirne prestolnice
A od drugih ni? Zakaj se MK še vedno vtika v politiko? Da ne rečem o GG ali pa o AB, katera je komaj čakala da umre Kramar in potem luzerka pride v parlament. Ali pa pokojni drnovšek, tudi on ustvarjalec tajkunov, začetnik delovanja slabega šolstva, zdravstva in pravosodja, šele pred Matildo je mal k seb prišel, pred tem pa spletkar ala drugi jajo.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
Ta Janša res nikoli ne pozablja in se maščuje vsem, ki so kadarkoli imeli opravka z njegovimi homatijami. :evil: Tudi Ivo Hvalica je v zadnjem intervjuju izjavil, da ima Janša dober spomin in še boljši arhiv.

• Všeč mi je
Reactions: brane_new

erikson

Guru
25. avg 2007
16.294
1.101
113
Tudi mediji imajo arhiv in ga takoj potegnejo ven.

Kot je prvi spomnil Dnevnik, se je danes 56-letni Slavinec, ki prihaja iz Murske Sobote, leta 2005 namreč zapletel v svojevrsten gostilniški incident.

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
Morda ga imaš ti, jaz pa vsekakor nimam takega, da bi uničeval kariero človeku, ki mi je pred 15. leti pokazal kriv prst. :evil:

gr69

Guru
15. dec 2009
9.491
1.077
113
še v SLO - ampak komaj
No, no - ravno dober (dober ne v moralnem smislu, ampak dober kot strokovnjak na svojem področju dela, tj. politiki) mora znati pozabiti na stare zamere vse do trenutka, ko dotično stvar lahko uporabi za svoj politični plus.
JJ pa lomasti kar vsepovprek - kot mali trmasti froc, ki si mu vzel liziko.
Pa ma JJ delo dostikrat prav - a je način in pristop pač tak, da marsikoga odvrne.

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.499
2.317
113
Zna on biti tudi "prijazen", če hoče. In do koalicijskih partnerjev je bil vedno ok. Jih je potrdilo že več. Zato so mu tudi vlade trajale (razen ko ga je vrgla Patrija). Za razliko od strank, nastale iz bivše LDS (LMŠ, SMC, Zares, prej LDS), za katere deluje kot da je glavni cilj zjebati svoj blok (konkurenca so pač ti), ne nasprotnega.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43
No, no - ravno dober (dober ne v moralnem smislu, ampak dober kot strokovnjak na svojem področju dela, tj. politiki) mora znati pozabiti na stare zamere vse do trenutka, ko dotično stvar lahko uporabi za svoj politični plus.
JJ pa lomasti kar vsepovprek - kot mali trmasti froc, ki si mu vzel liziko.
Pa ma JJ delo dostikrat prav - a je način in pristop pač tak, da marsikoga odvrne.

Hm, način in pristop pač tak, da marsikoga odvrne, praviš, ampak zakaj? Dejstva so v resnici namreč ravno nasprotna, tisti, ki lahko govorijo o načinu in pristopu, Janše ne morejo prehvaliti, celo Počivalški in Jurše, ki so bili v preteklosti na drugi strani okopov in bi morali biti žrtve strašne maščevalnosti Janeza Janše, če je res, kar poslušamo, da Janša ne odpušča in ne pozablja, da ima arhive, da jé majhne otroke, ampak tisti, ki imajo z njim opravka, ga vsi hvalijo, vključno s Pahorjem, Ernestom Petričem, Lahovnikom, celo Mladinin Bernard Nežmah ga hvali. Demonizirajo ga the usual suspects, globoka država, komunisti, njihovi agitatorji v medijih in privilegirani prejemniki javnih sredstev, nikoli nisem slišal navadnega delavca govoriti proti Janši. OK, tudi kvazielite imajo svobodo izražanja, demonizacija Janše je tudi edini politični program, ki ga zmorejo, ampak nepristranski davkoplačevalec bi se moral vprašati, koliko je njegov odpor do Janše plod tehtnih dejstev in lastnega razmišljanja, koliko pa posledica nenehne indoktrinacije.

• Všeč mi je
Reactions: Spajky in tomi