Idiotizmi JJ in njegove vlade

piagolo

Guru
22. nov 2009
2.675
625
113
V bistvu je Janša točno tisto, kar oni potrebujejo kot predstavnika vsega hudega in zato je še vedno tu samo tokrat jim malce bolj meša štrene kot so pričakovali.

Ampak ne, globoka država oz. strici iz ozadja v bistvu ne obstajajo, vse poteka transparentno 8kar se tiče vidnosti igralcev) in vsa situacija pri nas je taka kot je povsem slučajno. :aplauz:
Sem mislil, da imamo vsaj to urejeno in ne prepuščeno stihiji

cappy

Guru
8. apr 2010
4.626
1.871
113
V bistvu je Janša točno tisto, kar oni potrebujejo kot predstavnika vsega hudega in zato je še vedno tu samo tokrat jim malce bolj meša štrene kot so pričakovali.

Ampak ne, tvoj objektivni pogled za zadeve ti seveda pove da globoka država oz. strici iz ozadja v bistvu ne obstajajo, vse poteka transparentno (kar se tiče vidnosti igralcev) in vsa situacija pri nas je taka kot je povsem slučajno. :aplauz:

P.S. In enako so povsem slučajno tistega leta odstrelili Krambergerja, no pardon no, pijan lovec ga je, nenamerno.

to so ti... nevtralni pogledi.

:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:

• Všeč mi je
Reactions: tomi and Matey
2. okt 2007
1.473
565
113
potrebno je vedeti, da je bi Kramberger trn v peti tako levi opciji s Kučanom na čelu, kakor tudi desni Demos opciji s Pučnikom/Janšu na čelu. Kramberger bi takrat potegnil ogromno glasov in je bil moteč za vse opcije.

zato pa nobena vlada ni pripomogla k temu, da bi se našlo pravega storilca, in so enega pijanega jagra ven potegnili.

• Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 and Denis

Denis

Guru
22. jul 2007
21.898
1.786
113
potrebno je vedeti, da je bi Kramberger trn v peti tako levi opciji s Kučanom na čelu, kakor tudi desni Demos opciji s Pučnikom/Janšu na čelu. Kramberger bi takrat potegnil ogromno glasov in je bil moteč za vse opcije.

zato pa nobena vlada ni pripomogla k temu, da bi se našlo pravega storilca, in so enega pijanega jagra ven potegnili.
Ampa ko gledaš YT videe, ko je ded nagovarjal množice.... tale je bil "jasnoviden", ne pa ona vanga...škoda dobrega človeka.

• Všeč mi je
Reactions: Romzi

Demz

Guru
15. avg 2010
12.301
2.396
113
Takrat se je "Slo inteligenca" menila, da je "naravno inteligenten" :valjamse: . Kot da je njihova priučena inteligenca kaj bolj pametna.

Akademiki se znajo itak pogovarjat samo v hieroglifih, da se sami sebi zdijo nevemkako pametni. :nigladek: Ko so začeli debato o tem, sem prvič pljunil noter v debato, naslednjič pa šel stran, naj uživajo v svoji umetno pridobljeni inteligenci. Da nas je pa pripeljala točno sem, je pa že Kramberger s svojo "naravno" že pred 30 leti našlogal.

• Všeč mi je
Reactions: Romzi and Gavran

Runo

Majstr
11. avg 2013
1.715
443
83
Kaj se zdaj opleta s tem pojmom vladavina prava? Novinarka na 24ur je očitno prebrala Wikipedijo in se laično razpisala o tem pojmu, nihče pa ne pove, kaj je v ozadju. Povsem logično je, da SLO spoštuje vladavino prava, kot imamo zapisano v ustavi, sicer sploh ne bi mogli postati člani EU. Spoštovanje prava EU zagotavlja EK s postopki prodi DČ, sproženimi pred ES. V ozadju je migrantska kriza. EK je prišla do ideje, da bi vse DČ morale sprejeti določen delež migrantov, DČ, ki tega ne bi želele (v konkretnem primeru sta to Madžarska in Poljska), pa bi morale migrantsko krizo reševati na drug način (z zagotovitvijo denarnih sredstev ali določenega osebja). Zadeva pa se utemeljuje na načelu solidarnosti in enakosti DČ.

IMHO bo EU v prihodnjih 20 letih (žal) razpadla. Enostavno nismo dovolj enotni. Brexit je prvi primer evropske dezintegracije, podobno naj bi razmišljala tudi Italija. Krivec pa bo v prvi vrsti Obama, ki je sprožil migrantsko krizo, in liberalne ženske, ki so vabile migrante v EU.

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf