Idiotizmi fitnes skupine Gibanje Svoboda

BuDi

Guru
6. sep 2007
5.545
1.554
113
Imate milijone premoženja pa minimalca na papirju, (ponovno) dobro za vas... vas vsaj davki ne bodo skrbeli, ko boste z mercedesom peljali otroke v zastonj vrtec.
Ste v visokem razredu in imate velik kredit... ja smola, ampak boste že, tudi predsednika vlade ne skrbi.
FWzaImxXgAE55Pw.png

Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

tomi

Guru
1. sep 2007
15.146
5.612
113
38
MB
Imate milijone premoženja pa minimalca na papirju, (ponovno) dobro za vas... vas vsaj davki ne bodo skrbeli, ko boste z mercedesom peljali otroke v zastonj vrtec.
Ste v visokem razredu in imate velik kredit... ja smola, ampak boste že, tudi predsednika vlade ne skrbi.
FWzaImxXgAE55Pw.png
valda ga ne skrbi, če si ga ni prislužil. kaki kekec.

• Všeč mi je
Reactions: roCkY

Vadim

Guru
2. jul 2020
1.283
1.486
113
Ampak, ampak, Janša si je dvigoval krizne plačeeeeee!!!!!

koliko

Guru
21. avg 2007
3.967
1.776
113
SV SLO
Ampak, ampak, Janša si je dvigoval krizne plačeeeeee!!!!!

In kje je zdaj kriza, če je svoboda in ples???? Kriza je samo za levičarje in njihovo bando na vodstvenih položajih. Mimogrede dolgo plešete levaki kot vam igra GOLOB orkester gru-gru-gru...

• Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Demz

Guru
15. avg 2010
14.944
3.930
113
Ko sem mu napisal, da je bedak od bedaka je to všečkal, tak da je glup in se ne dela glupega.

Oh, zagotovo si si tistega štoparskega palčka sprintal na A4 in obesil na steno pri postelji, kajne :p

In še enkrat: Zares ti verjamem, da imaš prav. Ja, moder človek! Of suddenly imaš prav.