I-GO alarm pri Safety Cameras

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Vključeno imam možnost "Enable Safety cameras", pod tem pa Audible Warning na "Simple". Glede na priročnik to pomeni "when you are warned only if you exceed the speed limit when approaching a camera". Vendar mi zlomek nadležno piska - kot bi imel "When approaching".
Se tudi drugim to dogaja? Meni se zdi to preveč nadležno - dovolj bi bil en pisk ali pa pisk, če si prehiter pred to točko. Vse ostalo pa je nadležno piskanje.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Meni se to dogaj kakor kdaj, včasih je lepo tiho in samo pokaže da je radar v bližini drugič spet piska ko da sem prehiter, to mi je blo zadnjič nadležno ko so otroci spali med vožnjo domov in sem potem moral glasnost zmanjšat. Ne vem ampak očitno to še ni čist v nulo narejeno.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
No, to je edina stvar, ki me pri iGO in Mio moti !
To piskanje pred prihodom v radius radarja. Piska kot sto mater.
Če bi izklopil zvok, da me vizualno opozarja pa nebi imelo smisla, ker ne gledam na monitor med vožnjo, tako da .... da bi vsaj zvočni signal lahko zamenjal z nečim bolj umirjenim ...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Sam sem to izključil, ker me tako moti tisto piskanje. Kot bi dirkal s kakšnimi mulci v igrici.

Čeprav ideja, ki je v navodilih opisana pod "Simple", je povsem v redu. Le deluje ne. Ob priliki jim bom pisal ..., da povprašam.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Imate tudi vi probleme, da vam piska za radarje, ki so v mestu, vi pa se recimo vozite po AC, ki gre mimo tega mesta in vaša vožnja z radarji nima nobene veze saj so po 200-300m oddaljeni....Kako rešiti to težavo...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Po mojem je to hrošč ... in upam, da ga bodo kmalu odpravili - z novimi kartami
cheer.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Mogoče je to zato ker je signal ki ga IGo prepozna kot dejansko pozicijo ravno nekje vmes in poitem za vsak slučaj piska ker ni siguren da se ti voziš po cesti kjer te je narisal,vsaj jaz sem tako opazil ko sem se peljal po avtocesti in ko je bila pikica, ki kaže dejansko pozicijo ki jo zaznava nekje na sredini mi je piskal ko pa je bila pikica točno na cesti kjer sem se peljal pas mi ni piskal. Sem se pa večkrat peljal po isti cesti in zato sem pač tako sklepal, ker se mi je to na iti lokaciji dogajal.