Huawei P40 Lite

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
V roke mi je prišel P40 Lite, ki ga je prijateljica kupila za svojo mamo. Ko sem ga nastavljal, sem ga seveda takoj poskusil nastaviti na slovenski jezik. Z začudenjem sem ugotovil, da slovenščine sploh nima. To sem pri android telefonih prvič doživel, tudi najcenejša kitajska jajca niso imela problema s slovenščino. Ker je telefon kupljen v avstrijski trgovini, sem pomislil, da je problem tu. Ali mi glede jezika lahko potrdi še kak drug imetnik tega telefona in ali je kaka rešitev, da se jezik pridobi naknadno?
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
In kako se v praksi obnese p40 lite?? Sem gledal, da ima big bang akcijo in se ga dobi že za zelo povabljivo ceno :) Sam malce me skrbi kako je z aplikacijami (npr spletna banka)?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
V rokah sem ga imel samo dva dni. Deluje zelo hitro in tudi baterija mi zgleda zelo vzdržljivo. Fotografije so zelo lepe, kako je z bolj zahtevnimi aplikacijami, pa ne bi vedel povedati, ker je telefon namenjen za starejšo osebo, ki jo poleg klicev zanima samo fotografija.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Uporablja kdo Life360 aplikacijo na tem telefonu? Lahko zaupa kako je inštaliral ?

Hvala.