HUAWEI P30 Pro

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
Pozdravljeni,

Imate ostali uporabniki telefona HUAWEI P30 Pro tudi težavo, da vsakič ko prejmete dohodni klic, pade glasnost zvonjenja telefona dol, postavi se na 1 stopnjo in to vsakič isto, ne glede nas kakšno glasnost nastavim. Dokler ni dohodnega klica, pa ostane gor. Kontaktiral tudi Huawei podporo in so omenili, da naj bi težavo povzročal FB Messenger, sem ga odstranil, naredil restart, vendar stanje enako. Včeraj bil update EMUI na 11.0.0.174 verzijo, kljub temu še vedno isto....kakšna ideja mogoče???

Hvala in lp Boštjan
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ali se ti to zgodi, ko telefon dvigneš? Preveri nastavitve, konkretno Funkcija za dostopnost-bližnjice in poteze-izklop tona zvonenja/zmanjšanje glasnosti. Preveri, kaj imaš vklopljeno.
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
Ne, to se zgodi vedno, ko me nekdo kliče, enostavno pade glasnost zvonjenja dol, ne glede na to, kje imam telefon, sem preveril te nastavitve in so izklopljene.
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Nimam tega telefona, ampak podobne težave sem imel, ko sem imel inštaliran nek snemalnik klicev (Call recorder), ki mi je zje...al nastavitve.
Lp
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Imam težavo, ki je ne znam rešiti, če lahko kdo pomaga...
Ugotovil sem, da ko dam novo številko v imenik, je edina opcija, da se shrani samo na telefonu. Jaz bi rad vse številke imel na Googlu, da jih lahko urejam preko računalnika in se sinhronizirajo, tako tudi ob menjavi telefona nimaš težav. Vem, da sem imel na prejšnjib telefonih opcijo, da shranim v oblak, telefon ali sim kartico, tukaj pa ne najdem... V zadnjem času sem kar nekaj številk shranil brez vednosti samo na telefon, kako naj sedaj le te najdem in jih nekako spravim v oblak?
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Imam težavo, ki je ne znam rešiti, če lahko kdo pomaga...
Ugotovil sem, da ko dam novo številko v imenik, je edina opcija, da se shrani samo na telefonu. Jaz bi rad vse številke imel na Googlu, da jih lahko urejam preko računalnika in se sinhronizirajo, tako tudi ob menjavi telefona nimaš težav. Vem, da sem imel na prejšnjib telefonih opcijo, da shranim v oblak, telefon ali sim kartico, tukaj pa ne najdem... V zadnjem času sem kar nekaj številk shranil brez vednosti samo na telefon, kako naj sedaj le te najdem in jih nekako spravim v oblak?
Zanimivo, meni pa ponudi huawei, google vse naslove, na koncu pa sim. Shrani na telefon opcije sploh nimam :sprasujemse:
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sem se nekaj igral z nastavitvami in zdaj vidim, da mi ponudi vse tri opcije, default pa je v Google. Super. Zdej pa, kako naj najdem stike, ki so samo na telefonu, da jih dam v Google?
 

bostjangtline

Pripravnik
12. dec 2012
205
20
18
A ostali imate to možnost zamenjati ton v Facebooku, meni v oknu manjka "CANCEL in OK" Iin zato ne morem potrditi izbire drugega zvoka.

1639033331140.png