HUAWEI P20 Lite

gurman5

Pripravnik
5. avg 2013
77
3
8
Jaz sem zelo zadovoljen. Zanj sem se odločil predvsem zato, ker ni prevelik - se mi zdi, da danes težko najdeš telefon neke "normalne" velikosti. Baterija mi pa zaenkrat zdrži do 3 dni - s tem da sem res veliko na telefonu.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Sem enakega mnenja, da baterija kar dolgo drži.
Kar me moti pri telefonu, je "muhavost" gps-a oz. nekaj v povezavi z njim (npr. pri Google Timeline je katastrofalen, tudi pri opozorilih AMZS-jeve aplikacije ni to to - oglasi se zgolj občasno, verjetno bi še pri kakšni aplikaciji našel pomanjkljivost). Tu je Oneplus X, ki sem ga imel pred njim (občasno ga še uporabljam za druge namene), svetlobna leta pred njim.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem enakega mnenja, da baterija kar dolgo drži.
Kar me moti pri telefonu, je "muhavost" gps-a oz. nekaj v povezavi z njim (npr. pri Google Timeline je katastrofalen, tudi pri opozorilih AMZS-jeve aplikacije ni to to - oglasi se zgolj občasno, verjetno bi še pri kakšni aplikaciji našel pomanjkljivost). Tu je Oneplus X, ki sem ga imel pred njim (občasno ga še uporabljam za druge namene), svetlobna leta pred njim.

To je pa slaba lastnost tega, da baterija kar dolgo drzi, ker imajo Huaweii kar precej agresiven power management in se aplikacije v ozadju prav zaradi varcevanja z energijo, ustavljajo... kar pa privede do problemov pri uporabi taksnih aplikacij, kjer je potrebno delovanje v ozadju...
 
  • Všeč mi je
Reactions: godfather

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Ni nujno, da je power management, lahko tudi kombinacija poceni telefenon/poceni sestavni deli. Sem nekaj let nazaj kupil en poceni Alcatel samo za navigacijo za avto, in hudiča, predno je našel signal,je minilo kar nekaj minut,na določenih lokacijah tudi izgubljal signal. Primerjal s takrat svojm primarnim telefonom,Xperia Z2, in ni bilo teh problemov. Lepo se je videlo, malo evrčkov, malo muzike.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
A se da ta power management kaj regulirat?
Precej agresiven je tudi na P8 lite (cel kup obvestil, kaj je blokiral, kaj porablja baterijo, .....)
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
Je kdo od uporabnikov telefon že nesel na servis zaradi rumene lise, ki se pojavi na ekranu, pri tipkah za glasnost? Zamenjajo samo ekran ali kar cel telefon?
Pred časom sem o tem bral na huawei forumu (precej pogosta težava na tem telefonu), ki pa čudežno ne deluje več.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ha, sem mislil, da se je to zgodilo samo meni... isto na desni strani. Ampak vmes mi je telefon že padel na tla, mi je počilo sprednje steklo, tako da ga ne bodo več popravili v garanciji
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Žena ima tako kot jaz Huawei P20 Lite in danes ji je telefon nekaj zaštekal in je nikakor ne morem poklicati, ona pa ne more klicati ven. Ko jo kličem mi napiše
SIM 1: preusmeritev klicev je aktivna
Vendar pri pregledu v nastavitvah nima vklopljene nobene preusmeritve.
Kako lahko zadevo rešim?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si