Huawei Mate X

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Tisti glomazni rob je namenjen podlaganju gum če imaš avto v klancu pa ti ročna ne dela.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Novinarji portala Tech Connect so se prepričali na lastne oči, in sicer bi naj ob uporabi ekrana eden od njih začutil nepravilnosti in nepopolnosti na ekranu. Ekran modela Mate X je na dotik bolj podoben plastiki kot steklu in to do takšne mere, da naj bi med testom novinarje bilo celo strah, da steklo ne bi počilo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.912
4.972
113
Drugače si ne znam predstavljat, kot da je steklo, ali del njega kot je včasij bilo na dlančnikih. Mislim da bo tole šlo hitro v pozabo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

ah brezveze sploh kaj komentirat ob takih kavč strokovnjakih. V pozabo bosta šla vidva prej kot ta koncept. Itak, da je-so to vstopni modeli z veliko napakami.
Da pa jim bi dali možnost in spremljali razvoj to pa ne. Morate ravno tisti, ki nimate blage veze to spluvat s kavča na podlagi nekih kvazi novinarjev. Halo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.912
4.972
113
Pač izražam svoje mnenje in na dan predstavitve, smo prav vsi bili kauč strokovnjaki, vključno z večino novinarjev, ker produkt še ni v masovni proizvodnji. Tudi jaz sem po nekaj sekundah opazil grbino, v odsevu svetlobe. A naj zato hvalim? In ja podpiram razvoj, kar bo pa v prihodnjosti bomo videli, vključno s tabo. Naj še kaj komentiram, ali pa kar zaklenemo temo, da kak fotelj strokovnjak nebo kaj napačno sklepal?
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Vsi komentarji so dobrodošli. Samo, da pa s takimi hodiš ven kot je zadnji stavek: "Mislim da bo tole šlo hitro v pozabo." je pa malo ven. Kdo si ti, da že sedaj veš, da bo šlo to v pozabo. Mislm, pa sploh ga še nisi v živo videl in vse kar je sklepaš na podlagi parih reviewjev. Pa, če tudi, v pozabo ne bo šel nikoli, temveč bo eden prvih, ki je, da se tako izrazim oral ledino na tem področju.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
taka naprava bo super ko bo gor nek os tipa windows, kjer bo laufalo vse kaj je razširjenega programja. in boš lahko delal z njim vse kaj delaš z laptopom danes.
Dokler je to na androidu, ki nima druge dodane vrednosti kot pač velik displaj pa je to za ta dnar še bedarija.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
taka naprava bo super ko bo gor nek os tipa windows, kjer bo laufalo vse kaj je razširjenega programja. in boš lahko delal z njim vse kaj delaš z laptopom danes.
Dokler je to na androidu, ki nima druge dodane vrednosti kot pač velik displaj pa je to za ta dnar še bedarija.

Samsungove top modele lahko uporabljaš skupaj v navezi s Samsung Dex in imaš gor vse kar ima windows. Lahko gledaš filme, lahko pišeš v wordu, itd itd.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
No to je se vedno svetlobna leta stran od tega kaj lahko delas z normalnim racunalnikom, ker ljudje rabimo racunalnike se za kaj drugega kot samo word in filme, tako da DEX je zanimiv ampak prevec uporaben (vsaj zame) pa ni
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
No to je se vedno svetlobna leta stran od tega kaj lahko delas z normalnim racunalnikom, ker ljudje rabimo racunalnike se za kaj drugega kot samo word in filme, tako da DEX je zanimiv ampak prevec uporaben (vsaj zame) pa ni


Programiral ne boš ne, vse ostalo pa se verjetno da delat z ustreznimi programi. DEX-a nimam, niti ga nimam plana imeti (vsaj trenutno ne), ampak tako kar sem na hitro videl, je dokaj uporabna stvar. Seveda odvisno kaj delaš.

Sigurno pa ne boš mogu neki grafično oblikovat stvari in podobno, ker že sam telefon več kot toliko ni zmožen.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.653
1.576
113
Nekoč je apple imel idejo da bo ipad izrinil pc, pa jim ni uspelo. Tako da dvomim da bo komu drugemu. Dober poizkus je tudi chromebook, ki ga imam sam, ampak hitro prej kot slej prideš do tega, da brez pcja ne gre, ker vedno se najde nekaj, kar dela samo na Windowsih.
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Btw, ker je nekdo omenil Dex. Jaz ga uporabljam vsakodnevno in mi je top. Z android PIE pa za dex mode (s8,s9)ne rabite vec dex postaje. Zadostuje ze navadni poceni kitajski usbC-hdmi adapter.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Res ne vidim neke funkcionalnosti za širše množice, to bo po mojem mnenju nek butični segment telefonov, kjer bo lepše pregledovati neke tabele, grafikone sam trenutno zase ne vidim neke funkcije ki bi me prepričala, pa pustimo ceno zaenkrat ob strani razmišljam zgolj o uporabnosti.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Kaj pa tablce? Poznam veliko ljudi k ma oboje, zdej bos pa dva v ena, tako da ne stekam cist kako ne vidis funkcionalnosti