Huawei Mate 30 pro

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ni nobene teme še. Včeraj gledal predstavitev, hud telefon res. Pa izjemno smešna predstavitev.

Bo tole sploh na voljo v EU?

Kaj tista prepoved od gogla sploh pomeni? Da ne boš imel prednaloženo? Si boš lahko iz APK dal gor gmail in ostalo?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
Kaj tista prepoved od gogla sploh pomeni? Da ne boš imel prednaloženo? Si boš lahko iz APK dal gor gmail in ostalo?

sem videl videje, ko se playstore in cel kup drugih appov, ki so od playstora odvisni, samo gladko zapre. ti nobeno nalaganje apk-jev ne pomaga.

tako, da... hvala ne. neumen fotoaparat že imam, pa še na tistega se da neke appe nalagat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Radovednež

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Bo tole sploh na voljo v EU?

Kaj tista prepoved od gogla sploh pomeni? Da ne boš imel prednaloženo? Si boš lahko iz APK dal gor gmail in ostalo?
Kot prvo Mate 30 zaenkrat sploh ne bo naprodaj v EU kot že v predstavitvi povedano je samo rajcanje EU uporabnikov kaj bi lahko imeli pa ne morejo-mo.
Če pa že pa bo vso to GP šaro že kako možno naložit na telefon.

sem videl videje, ko se playstore in cel kup drugih appov, ki so od playstora odvisni, samo gladko zapre. ti nobeno nalaganje apk-jev ne pomaga.

tako, da... hvala ne. neumen fotoaparat že imam, pa še na tistega se da neke appe nalagat.
To pa lahko izjavi samo en neumni uporabnik. Zate je to itak preveč, tako da se ne obremenjuj preveč.
Raje si kupte iPhona 11 :valjamse:
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.434
859
113
Se stejem med bolj ”glupe”, ker sem navajen search in upload sistema. Daj me na jasn nacin razsvetli kako se nalozijo aplikacije na tak telefon.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.816
113
imaš kopijo playstora ki se mu reče huawei app galery (dosti ubogo) ali downloadaš apk datoteko z aplikacijo in jo zaženeš
 

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
Nek je bilo govora,da bo imel 90hz osvezevanje zaslona..ve kdo če ima ?

drugače sem pa čakal in upal, da bo pri nas na voljo .. zdaj al kupim S10+ ali pa P30 pro. Čeprav mi frend , ki ima oba bolj priporoča Samsunga S10+.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Nek je bilo govora,da bo imel 90hz osvezevanje zaslona..ve kdo če ima ?

drugače sem pa čakal in upal, da bo pri nas na voljo .. zdaj al kupim S10+ ali pa P30 pro. Čeprav mi frend , ki ima oba bolj priporoča Samsunga S10+.
Trenutno je usoda Huaweia mal negotova... So pa njihovi telefoni sigurno dobri. Razmisli, kaj ti več pomeni.... Dobra baterija, dobre nočne fotografije zelo hitro filanje baterije.... ali vse ostalo..., če ti prva varianta več pomeni potem vzameš Huawei, če pa druga pa Samsunga. Mislim, da prav dosti ne sfalim...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
...dobra baterija, hitro filanje, najboljsi fotoaparat...to je zame najpomembnejse pri telefonu, poleg Amoleda, katerega itak ima, AOD, katerega tudi ima...kaj se ostane Samsungu, da ga premaga?
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
Boljši zvok pri predvajanju in snemanju videa. Veliko boljši video posnetki z odlično stabilizacijo, standardna sd kartica, brezžično filanje, tudi baterija pri + modelu ni tolk slaba, boljši ekran, boljši AOD, menda veliko boljši umestnik, 3.5 mm izhod za slušalke, cena pa odvisno kje gledaš... To mi na hitro pade iz rokava, pa morda senzor srčnega utripa in kisika v krvi, če ti to kaj šteje...?
 
Nazadnje urejeno:

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Boljši zvok pri predvajanju in snemanju videa. Veliko boljši video posnetki z odlično stabilizacijo, standardna sd kartica, brezžično filanje, tudi baterija pri + modelu ni tolk slaba, boljši ekran, boljši AOD, medna veliko boljši umestnik, 3.5 mm izhod za slušalke, cena pa odvisno kje gledaš... To mi na hitro pade iz rokava, pa morda senzor srčnega utripa in kisika v krvi, če ti to kaj šteje...?
"Menda" Se pravi govoriš spet vse na pamet:rolleyes:
3.5 mm izhod za slušalke Note nima, brezžično filanje ima tudi Huawei:rolleyes:, baterija na samsungu porazna napram Huaweiu, kateremukoli, sd kartice Note ne podpira, cena nižja, govorim o zadnjem P30pro modelu, da ne bomo o Mate 30pro, kjer pa sploh ni konkurence...
Se pravi, da več ali manj, kar si naštel razen boljši zvok pri predvajanju( napram P30pro) in snemanju videa je bullshit pa še o tem videu bi se dalo razpravljat. Spet kar nekaj na pamet.
Radovednež kater telefon že, si ti lastiš?
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
"Menda" Se pravi govoriš spet vse na pamet:rolleyes:
3.5 mm izhod za slušalke Note nima, brezžično filanje ima tudi Huawei:rolleyes:, baterija na samsungu porazna napram Huaweiu, kateremukoli, sd kartice Note ne podpira, cena nižja, govorim o zadnjem P30pro modelu, da ne bomo o Mate 30pro, kjer pa sploh ni konkurence...
Se pravi, da več ali manj, kar si naštel razen boljši zvok pri predvajanju( napram P30pro) in snemanju videa je bullshit pa še o tem videu bi se dalo razpravljat. Spet kar nekaj na pamet.
Radovednež kater telefon že, si ti lastiš?
Mislim, da dečko sprašuje o s10+ ne o noteu. Že s tem, da si bralno nefunkcionalen, je vse ostalo kar si napisal in kar še boš navaden blef, oziroma trol.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Mislim, da dečko sprašuje o s10+ ne o noteu. Že s tem, da si bralno nefunkcionalen, je vse ostalo kar si napisal in kar še boš navaden blef, oziroma trol.
Očitno spet ne veste v kateri temi ste. Tako da, če je kdo nepismen in trola si to ti.
bdw
A ti še enkrat ponovim primerjavo z S10+. Izgleda si mal bolj počasen in ne znaš sam pogledat primerjav.
P30PRO IMA brezžično polnenje, IMA možnost SD kartice(standardna ali nestandarna, vprašajmo se zakaj je taka), boljša baterija, hitrejše žično polnenje, vmesnik, zaslon je stvar posameznika, video stabilizacija po updejtu občutno boljša, TI sigurno ne moreš o tem razpravljat, ker jih v živo sploh še videl nisi MENDA, nižja cena, boljši fotoaparat (posnetki v slabši vidljivosti, zoom...) boljši fingerprint scener"...To mi na hitro pade iz rokava".
Kaj bi še rad TI nefuknkcionalen trol :bonk:
Se pravi je vse kar ima, je 3.5 mm izhod za slušalke :bonk:pa še to imaš adapter, konec koncev pa kdo pa še danes uporablja žične slušalke:bonk:še na Noteu je Samsung to sprevidel in to odstranil.
No pa če smo pošteni je zvok res boljši to je pa tudi vse.
In bdw zadnji post na katerega si odgovarjal se je nanašal na samsunge in ne direktno na S10+. Tako da...
Aja bdw Radovednež kater telefon že, si ti lastiš?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Nek je bilo govora,da bo imel 90hz osvezevanje zaslona..ve kdo če ima ?

drugače sem pa čakal in upal, da bo pri nas na voljo .. zdaj al kupim S10+ ali pa P30 pro. Čeprav mi frend , ki ima oba bolj priporoča Samsunga S10+.

Na podlagi česa pa ti priporoča s10+? Jaz sem se odločal med obema, pa ima p30 pro precej več prednosti.

Edit: aha, vidim, da nisem edini podvomil.
 

Radovednež

Fizikalc
13. maj 2019
115
44
28
.Aja bdw Radovednež kater telefon že, si ti lastiš?
[/QUOTE]
Par postov nazaj je tudi to napisano, a ta forum ni namenjen tebi podobnim dementnežem in se ne mislim ponavljat kot papagaj! Odtrolaj dalje hobotnica zgubljena...!
 

Tsunamii

Pripravnik
9. avg 2019
73
7
8
Na podlagi česa pa ti priporoča s10+? Jaz sem se odločal med obema, pa ima p30 pro precej več prednosti.

Edit: aha, vidim, da nisem edini podvomil.

Hja osebno po vseh spec se nagibam za P30 pro. Ceprav dominira predvsem v zoomu. Ostale slike so v primerjavi S10+ nenaravne pravi on in tudi internet. Ter neverjetno ampak naj bi baterija na S10+ njemu zdrzala precej več kot na P30 pro. ZAslon ima itk samsung superioren sam okmen to ni tolk vazno.Gsm jaz itk kupim za vsaj 3leta..nisem nek fr33k na vsako leto. Zdaj al pocakam ( ..ki ze tako sem cakal MAte30 pro) na S11 oz kar bo prislo konec februarja..al packupim nekaj od teh dveh modelov.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
.Aja bdw Radovednež kater telefon že, si ti lastiš?
Par postov nazaj je tudi to napisano, a ta forum ni namenjen tebi podobnim dementnežem in se ne mislim ponavljat kot papagaj! Odtrolaj dalje hobotnica zgubljena...!
[/QUOTE]
Tvojih trol postov itak ne berem. Verjetno imaš kakšnega Xiaomija, glede na to kakšne bedarije mečeš ven. Ne vem kaj imajo hobotnice s tem veze toda ti itak ne veš kje si.
Je pa zanimivo prijavljen 13.maj 2019 :fredi:
Kdo je tukaj trol. :fredi: