HTC Tattoo ali HTC Touch2

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Odločil sem se, da je prišel čas za zamenjavo telefona. Sedaj imam Nokio E51. Sicer sem fan Nokij, ampak ker mi noben model ni več pretirano všeč, so mi v oči padli HTC-ji. Predvsem model

Tatoo

in

Touch2

po karakteristikah in ceni naj bi bila oba zelo podobna. Glavna razlika naj bi bi bila OS (Android vs. Windows mobile). Katera varianta naj bi bila bolj user friendly? Za katerega bi se odločili in zakaj?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Bolj user friendly je sigurno telefon z Androidom, čeprav ima WM 6.5 tudi touchflo 3D, vendar je v notranjosti WM še vedno zastarel po izgledu in se nič kaj ne da naredit brez palčke.... Oba pa imata nizko resolucijo zaslona, pa velikost zaslona je mala... Jaz osebno bi gledal za herotom ali pa bi počakal do januarja, februarja, ko bo precej več izbire. Pa maja 2010 menda pride WM7. Se splača počakat, če ne menjuješ telefone na pol leta
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Cena obeh bo 299€ pri mobisvetu. Touch2 je že na voljo, medtem ko Tattoo pride čez cca. 10 dni.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Tatoo je fajn zadevica. Glih malo gledam na YouTube in je hiter ko strela. In če bo res samo 300€ v prosti prodaji je super.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Se že sprehaja z mano v žepu ja
wink-1.gif


Navdušen sem! Ni cigl kot hero in je lepo zaobljen tak da se ga lepo nosi v žepu. Sicer mi je velikanski skok iz starga SE W580 in se še navajam predvsem na drugačno SMSanje in urejanje kontaktov (to je moj problem in ne problem telefona).

Dela hitro, tudi avtorotacija ekrana je hitra...android ima itak nametane not vse možne googlove pogruntavščine - gmail, gtalk, google maps...pomikanje med meniji mi je zelo všeč (bolj kot "poženeš", dlje se pomikaš...recimo po imeniku) in ena od glavnih stvari (vsaj zame) - internet brskalnik in delo z zaznamki je simpl in hitro.

Skratka za 300 eur...mislim da nima alternative.

Aja, pa lep je
srce-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Tud jaz sem mislo da je Hero cigl dokler ga nisem kupo. Zaj pa vidim da je ravno prav velik. Drugace pa so ti Androidni telefoni res super ja.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
V petek mi je budilka zvonila 15 minut pozneje kot sm jo naštimal in tako sm zamudu na šiht
tongue-1.gif

Raje naložim kak drug "budilka" programček?
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Ti si bolj majster...

Kak se naj permanentno odjavim iz gmaila in gtalka? Se odjavim in v nastavitvan oznacim da ni avtomatske prijave pa me vedno kr samo not vrže...ne bi rad imel da sem skoz povezan na mail zarad varnosti če mi ukradejo telefon.