Hrbtenica - širši likvorski prostor kot v obliki arahnoidne likvorske ciste.

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
Po težavah z levo nogo, trebuh so mi po opravljenem MRI odkrili v naslovu omenjeno zadevo. Zanima me ali je kdo imel tako zadevo in če je bil operiran.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
zadeva je bolj kot ne unikum, ni enaka kot pri drugih, vse je odvisno od položaja in velikosti ciste,od tega so odvisne tudi posledice operacijeoziroma možni zapleti, tako ,da edino kirurg ti bo znal odgovoriti na vsa tvoja vprašanja in ti razložiti kakšno je tveganje operacije le tega
 

Antares

Pripravnik
28. feb 2008
52
0
6
zadeva je bolj kot ne unikum, ni enaka kot pri drugih, vse je odvisno od položaja in velikosti ciste,od tega so odvisne tudi posledice operacijeoziroma možni zapleti, tako ,da edino kirurg ti bo znal odgovoriti na vsa tvoja vprašanja in ti razložiti kakšno je tveganje operacije le tega
Ja, je v višini th6-th7, saj mi je nevrokirurg pojasnil mogoče posledice in zaplete, sem pa vse pozabil. V bistvu po dveh opravljenih MRI mi je predlagal operacijo nekako čez 3-4 mesece (Dr. Prestor) je pa to redka zadeva in me je zanimalo, če je tukaj kdo, ki je to imel in operiral. Do kakšnih posledic ali zapletov lahko pride, lahko malo kaj več poveš.