HP IPAQ rw6815 ne zazna spominske kartice

HP_MAN

Zelenc'
14. jan 2009
9
0
1
no kupil sm ta dlančnik in je že bila v reži spominska kartica ampak ko grem pogledat koliko porstora imam še na voljo free- place mi napiše da nimam zunanjega pomnilka ( spominske kartice) ampak kartica je v reži kaj bi lahko bilo narobe? Ali je mogoče kartica škripnila? nimam pa čitalca kartic da bi jo preizkusil
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Tako na pamet ti ne bo mogel nihče povedati pravega vzroka. Ali je kartica, ali pa dlančnik/slot kartice.
Če nimaš nič pametnega na kartici potem jo probaj formatirat, pa boš videl.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.346
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pa si res preprican, da je notri kartica? Ker ponavadi imajo vstavljeno samo plastiko v obliki kartice, da se ne nabira svinjarija v rezi...
grims-1.gif
 

HP_MAN

Zelenc'
14. jan 2009
9
0
1
kartica je notri ja 128mb in verjetno d ani nič na njej , kolker sem sam pogruntal je verjetno kriva kartica (tipa je microSD), ker če ga povežem prek usb kabla bi mogel komp zaznat kartico kot flash pomnilnik ampak v mapi moj računalnik je ni za najti, preko active sync pa najde tudi sam notranji pomnilnik v dlančniku
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Pojdi do kake prijazne trgovine (ali pa kak kolega, dons ima 100postop že pol tvojih prjatlov v telefonu še spominsko kartico, samo najdi takega ki ima pač mini SD) , pa ti bodo: 1. posodili za minutko kako drugo kartico, jo daš notri in vidiš če jo telefon vidi - potem je kriva kartica. Ali pa kak fotograf naj ti jo potunka v svojo mašino in ga prosiš če ti sproba prebrat oz. gor karkoli zapisat. Če gre na mašini potem je pač kriv dlančnik. Drugače kot empirično pač ne bo šlo.