Hotline sex strani

Kezo

Zelenc'
3. mar 2016
4
0
1
Kaj je s temi stranmi hotline.si, filipid.si, stiki-mobi.si, sms-zmenki.com, vroca.si, prijazna.si in mojflirt.si? Ali so to vse samo hotline za klicati, je mogoče kakšna tudi za zmenke in "druženja" v živo?
cheer.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Nimam izkušenj z zgornjimi, a včasih je bilo na takih zadevah 100 fukfehtarjev na eno babo, pa še te so grde in/ali upiljene.

Meni sicer bolj hodijo reklame za Twoo in Badoo, samo ne vem koliko je to aktualno pri nas.

Kdor hoče porivat brez kkašnih posebnih kriterijev (leta, teža, izgled itd...) še vedno najhitreje pride na račun v Franciju (pravijo, jaz že dolgo nisem šel).
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Citat:
Uporabnik Kezo pravi:
Kaj je s temi stranmi hotline.si, filipid.si, stiki-mobi.si, sms-zmenki.com, vroca.si, prijazna.si in mojflirt.si? Ali so to vse samo hotline za klicati, je mogoče kakšna tudi za zmenke in "druženja" v živo?
cheer.gif

Kot vidim gre vsaj pri nekaterih za premium SMS monetizacijo. Poznam žensko ki je počela to. Vsak lahko od doma dela prek posebnega programčka. Zadeva nima blage veze s slikico,starostjo niti s spolom. Torej, na drugi strani je kar nekdo, oseba je pa plačana od proviziji od SMS.

Možnost da dobiš zmenek je nična, pomaga pa pri hujšanju v denarnico.
 

Kezo

Zelenc'
3. mar 2016
4
0
1
Žal to ni moj posel. Malo sem brskal po salomoncu, pa so bile večinoma te ženske na teh straneh lepe pa seksi, kar je takoj sumljivo.
To, da niso čisto navadne ženske sem vedel že prej, sem pa mislil da so vsaj to dekleta na klic, pa očitno še to niso.
frown-1.gif


Glede Francija z balance pa tudi še nisem osebno preveril če drži
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.566
6.169
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Sem pred leti imel...frendico, glas neverjetno erotičen, grda pa kot propeler. Za doggy-ja je bila taman.

Z lepim se hvališ.
smile-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Z doggya rabi vsaj približno solidno rit, pa tud kakšna "mišelinka" ni fajn.