Hofer : LCD Tevion 22"

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
je to za kupit? za 300 Eur.

mnenja?

LCD TEVION 22"

* HD ready
* ločljivost: 1.680 x 1.050
* format slike 4 : 3 in 16 : 10
* odzivni čas: ca. 5 ms
* 2 sprednja zvočnika (2 x 3 W)
* A2 stereo
* PAL B/G
* “starševski nadzor” - zaklepanje programov
* samodejno iskanje in shranjevanje programov
* 200 programskih mest
* teletekst
* večjezični OSD (vodenje menija preko zaslona)
* vidni kot: 160 °/160 °
* svetilnost: 300 cd/m2
* sleeptimer
* možnost stenske montaže
* v črni ali srebrni barvi
* mere: 53 x 45 x 17 cm (Š x V x G)
* masa: ca. 7 kg

priključki: Scart, HDMI, VGA (za računalnik), S-Video, priključek za komponente, avdio/video (RCA), za slušalke (3,5 mm),
75-omski antenski, računalniški avdio vhod (3,5 mm)
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
hm... nikjer na netu ne najdem tega produkta.....al pa kakega mnenja o njem...
sej, ka pa bi sploh lahko pričakoval, če je to hofer varianta.
samo se mi zdi cena ugodna glede na te specifikacije.... ,uporabljal pa bi ga na analogni kabelski tv...
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
hehe jaz sem kpil navigacijo v lidlu....hmmm...dober da so mi denar vrnil nazaj...to je tko kot kupovat lubenice v big bangu...
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
ja nic navigacija je peljala kr po nekih svojih poteh...sploh se je ni dalo nastimat kt je treba...
katrografija sicer kul...ampak ni to to
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.503
4
38
Hmm... zakaj imate eni take predsodke o "levih" štacunah? Razumem, da ne greš v Hofer kupit nek njihov Taivan skrapucalo od laptopa, če želiš kvaliteto, ali firmo... tudi sam bi ravnal enako, ampak če ima pa recimo Lidl garminovo navigacijo poceni, pa ne vidim razloga za nakup. Ni čisto nič drugačna kot pa iz www.garmin.si
smile-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ne vem, ne morem reči, da nimaš prav.

Zame je še vedno pomembno dejstvo, da določene stvari kupujem tam, kjer se s tem pretežno ukvarjajo.
Televizorja tako ne bom kupoval v trgovini, ki se pretežno ukvarja s prehrambenimi izdelki, enako, kot ne bom kupoval kruha v Merkurju (zgolj primer, Merkurja sicer ne preferiram). Nenavsezadnje omenjeni "specialni" izdelki niso ne vem kako cenejši, pa še to je zaradi "noname" izdelka (ki je po vsej verjetnosti sestavljen tam, kjer so tudi "name" izdelki, a pustimo to
evil.gif
).
Ne vem no, že v prvem stavku sem napisal, da ne morem reči, da nimaš prav, tako da je nakup v končni fazi prepuščen individualnemu kupcu ....

Noker
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.955
9.014
113
EU
Kupil sem prejšnje leto V Hoferju ustno prho z električno krtačo za zobe.
75 Eurov. Prha je Oxyjet Braun.
V merc. tehnika, in ostalih trgovinah, je ista prha Braun, še brez e.krtače, 95 Eurov.
Zakaj ne kupiti pri Hoferju
bonk.gif