Hofer IP kamera

5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
KSZ,

Kako se usposobi kamero iz hoferja. Stoji mi v omari že dve leti, ker se nikoli nisem imel časa igrat z njo.
Priklopil sem jo na router, držal reset 15 sec.
Inštaliral program Supra IPCam, vse kar se zgodi piše "Iščejo se kamere"
Na routerju imam vklopljen DHCP.

Mam pa model Maginon IPC-100AC
Če se točno držiš navodil, ki so priložena kameri, mora delovati. V navodilih nisem zasledil, da bi moral držati tipko Reset 15 sekund. Kamero poveži s priloženim kablom na router ter priklopi napajanje. Zaženi program Supra IPCam, ki si ga instaliral na PC s pomočjo priloženega CD-ja. Natančno se drži Navodil za hitri zagon za Windows (če imaš seveda instalirane Windowse). Če je s kamero vse v redu, se ti mora pojaviti v Supra IPCam. Če je pa okvarjena, še imaš čas reklamirati. Garancija namreč velja 3 leta. Sam uporabljam omenjeno kamero že nekaj let in deluje brez težav, nanjo se lahko povežem tudi preko telefona od koderkoli, če je le signal dovolj kvaliteten.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
zeki

Lahko uporabiš tudi kakšen drugi program za kamero, napr. IPC camera viever.
Pri nastavitvah moraš vedeti katero IP številko je kameri dodelil ruter (modem). To pogledaš z admin prijavo v modem (ruter).
Najboljše je da ruterju določiš fiksno IP številko za kamero, drugače jo program za gledanje ne najde.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Kako ti je uspelo, da si jo dobil iz Nemčije?
Pri meni je ta opcija onemogočena - samo dostava iz Kitajske.

Ne vem. Vem pa da sploh takrat nisem nic označil v vezi z evropo, tako da sem čakal pošto od carinske pošte. Presenetil me je paket brez carine po cca 10 dnevih od narocila. Poslan je bil iz Nemčije