Hidravlična cevka – kje dobiti?

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Ena cevka mi je spuščala in me zanima kje v okolici Ljubljane ali tudi kje drugje po Sloveniji je kakšna firma, ki se ukvarja z izdelavo teh cevk. Je pa stvar taka, da je en priključek standarden, drugi pa čisto nestandarden in bi morali uporabiti obstoječega. Cevka ni nič posebnega, tudi tlaki niso visoki, trenutno je plastična, bi pa verjetno raje vzel kovinsko, ker je precej izpostavljena. Dolga je pa cca. 1m.

Torej kdo se ukvarja s tem in kakšne so kaj cene?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
HIB v Kranju vem da se s takimi rečmi ukvarja...glede cen pa
confused-1.gif
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
No evo tile so bili pa pred kakšnim letom skoraj 30% cenejši kot HIB.



Kvaliteta je pa ista. So nekdanji zaposleni iz HIB-a

klik



Glede cene za 1m pa mislim da ni panike, boš zmogel
grin1.gif




lp
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Hm, Škofja Loka. Sem mislil najprej le to počeno menjat in potem še sosednjo v paru, ker baje je to standardna napaka. Jih je namreč osem. No, če bom šel tja, bom potem kar obe naenkrat nesel, ker je le malce dlje. Tri so bile sicer že menjane, tako da potem ostanejo še tri
rolleyes-1.gif
.

Glede cene pa: original osem komadov pride preko 500 EUR
uf-1.gif
, s tem da so plastične in izredno slabe kvalitete, tako da si v precej kratkem času spet na istem. Norci. Potem te pa še za menjavo cepijo za orenk denar.

Hvala bogu, da obstaja net in klubi
cheer.gif
. Bomo pa kaj donirali v dobrodelne namene.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
A da jo naročiš in ti jo pošljejo po pošti pa ne bi šlo.
Jest sem 10km iz Šk. loke pa so mi jo enkrat po pošti poslali.
grin1.gif


Samo če so pa tako drage pa prej le pokliči za ceno, preden greš tja, pa da ne boš zastonj hodu.



lp
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Nene, saj te cene so na original servisu. Vse kar vprašaš tam je za to kišto vsaj 5x predrago. Npr. navadna antena za radio pride 140 EUR
stupid-1.gif
.
Sicer so čisto običajne cevke, le en zaključek je pa poseben. Zato jim moram kar odnesti to cevko tja, da uporabijo oba zaključka kar ta, saj je tudi drugi standarden OK. Prvi je pa ekstra samo za to stvarco in dvomim, da bi ga sploh lahko naredili. Kolikor sem se pozanimal (in sem se orenk
grims-1.gif
) se tega ne da dobiti.

Pišuka, moram to zrihtat do vikenda, sicer ne bo dobro...
bonk.gif


Se bom že zapeljal do tja, se splača.
smile-1.gif


Imam pa še pri meni zacahnano eno firmo, tako da bom še tukaj prej preveril kakšna je stvar.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.396
5.901
113
pri taščici
Na cesti dveh cesarjev je neka firma ki se ukvarja z vsem kar je povezano s hidravliko in tlakom. Točnega imena ne vem , je pa tam kjer se pelješ z avto sejma "naravnost" na prednostno (ne preko avtoceste) in jo imaš kmalu na desni strani ((prit hidravlika ali nekaj podobnega)

Za avto dela cevi tudi Fermi? v Radomljah pri Domžalah.
Načeloma prineseš staro, počakaš in odpelješ novo.

Za tretjo možnost pa ne vem
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.202
2.440
113
v lokalni ostariji
ker jaz kar dosti robe tam jemlem pa je cena kar razlicna

v 3 dneh (3x sem sel tja) sem za ISTO dolzino (1m na obeh koncih hitra spojka) dobil 3 razlicne cene:)))

1. dan najceneje, 2 najdrazje 3 nekaj vmes... ampak hudic je k je dvigoval (in placeval) kolega pa ni vedel kaksne so kej cene... sele doma na raucunu sem videl da so se cene spreminjale:))

ko borza
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.375
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
10€, 15€, 13€:)
No, ni ravno da bi propadel.
aplauz.gif


Jaz sem pa tudi rešil, čeprav se mi zdi malce kratka, ampak moram še preverit. Glede na ceno razmišljam, da bi vse sedaj zamenjal, samo potem gre vikend adijo
frown-1.gif
.