Hermes Logistik

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Naročil sem eno stvar iz Nemčije in prodajalec mi je rekel da je poslal preko Hermes Logistik.
Sem šel na njihovo spletno stran in videl, da res pošiljajo v Slovenijo. Mi je pa malo čudno, ker ne poznam te firme in tudi ne vem če je v Sloveniji. V kolikor ni, predvidevam da morajo imeti kakšno sodelovanje s kom, ali pač?
Ve mogoče kdo kaj več o tem?

LP
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Jaz sem iz nemčije preko njih dobil iMac-a. Šofer se je oglasil dopoldne, ko ni blo nobenega doma, pa je tolko časa okol bajte bluzil, da je soseda ratala firbčna kaj ga zanima. Pa je kar njej oddal:)
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Zanimivo...
smile-1.gif

Samo koliko sem sedaj uspel zvedet Hermes sodeluje z nekom, baje TNT, zato me zanima kdo pri nas dostavi, da vem na koga bi se lahko obrnil...

LP
 

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Sem klical prej na TNT, povedal od koga bi naj pošiljka prišla, na koga je naslovljena, kdaj je bila poslana preko Hermesa... ampak žal nimajo nobenih informacij. Zvedel sem tudi od par ljudi, ki so dobili preko Hermesa, da pri nas pripelje kar en privatnik in da je vse bolj tako...

Upam, da bom uspel kaj čimprej zvedet oz. da čimprej dobim
rolleyes-1.gif


EDIT: evo, paket ravnokar dobil preko nekega šoferja
smile-1.gif
Važno, da je prišlo...

LP
 
Nazadnje urejeno:

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Ni kr en privatnik ampak DPD. Ker v Sloveniji ni Hermeslogistika pri nas njihove pakete razvaža DPD.

DPD D.O.O. KURIRSKA IN PAKETNA DISTRIBUCIJA
CELOVŠKA CESTA 492 tel N.C. (01) 513 23 00


ps hermeslogistik je ena ugodnejših ampak pišuka, do SLO traja dostava 5-6 del. dni
tongue-1.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Jap, meni je vedno 6 dan prišlo. So pa poceni, to je pa res.

In kdo to raznaša? Jaz sem še vedno bil zdoma... in ne vem. Enkrat mi je model paket kar zunaj pustil, podnapis pa ponaredil verjetno. Banda, še dobro, da ni noben sunil tistga.
 
Nazadnje urejeno: