Hepanjenje naroda - janševiška RTV propaganda

15. jan 2019
1.816
630
113
Včeraj, na dan novega Janševega državnega praznika, so na RTVSLO predvajali nov SDS dokumentarec "Hrepenenje naroda"

Glavni igralci Ivan, Ursus Istrabenzis, Rupsi, Peterle itd.

Vidi se sramoten vpliv klerojanševizma na javno rtv.

To je zmazek za Novo24tv, ne pa za javno tv.

Že začetek je fenomalen (igrani del), ko se proti tankom m84 naši s kalašnikovimi postavijo v zaklon za katrcami ... smeh je to no

Ne ga lomit no :)

Ko kažejo postroj tiste prve manevrske strukture al kaj je bla, lepo je video tako porezan, da se ne vidi rdeče zvezde na kapah naših vojakov :)

Ivan je pa čisto bolan.

Jaz se ne čudim, da je na dan premiere propagandnega dokumentarca na rtvslo dobil pošiljko za samozadovoljitev...

Še vedno po 31ih letih fura to zgodbo z osamosvojitelji, čisto je izgubil kompas in se zaplezal. Pa koga to še sploh briga.

Porazen izdelek, čista SDS propaganda.

Samo na RKC je pozabil, zgleda niso prispevali v proračun filma.

jest5

Guru
18. avg 2007
21.820
2.943
113
Sej v uni osamosvojilni zgibanki, ki so jo malo nazaj razpošiljali naokoli, so med zaslužnimi predstavljeni le jajotovi kolegi in jajo :evil:
Kučan in še par ostalih kot da ne obstajajo.

15. jan 2019
1.816
630
113
Sej v uni osamosvojilni zgibanki, ki so jo malo nazaj razpošiljali naokoli, so med zaslužnimi predstavljeni le jajotovi kolegi in jajo :evil:
Kučan in še par ostalih kot da ne obstajajo.
Kučana tu sicer kamera tu pa tam pokaže, prav tako se pa ga "omeni" kot drugo strujo, ki je nagajala, razoroževala to in ostale pravljice.

Kako ponesrečeni pa so igrani kadri slo vojske in napadaće pa je smeh 1a.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
27.824
8.220
113
Čakaj malo - se torej situacija na RTV spreminja in poleg političnega bullshita leve scene objavlja tudi bullshit "desne" scene? A se to lahko smatra kot napredek? :D

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
27.824
8.220
113
ne, sedaj je bil en bullshit, po novem pa bosta dva bullshita, ni to baš nek napredek
Iz tega vidika res, iz vidika nenagibanja na eno politično stran pa bi morda lahko bil. Tako smo vsi primorani plačevati ta RTV davek in gledati stvari, ki jih dojemamo kot absolutne kretenizme, ki jih pri objektivnemu državnemu mediju načeloma (za razliko od kakšnega POP TV ali Nove TV) ne bi smeli in si jih tudi ne želimo.

P.s. Drugače se samo malo hecam ampak hej, v vsaki šali je nekaj resnice :p

• Všeč mi je
Reactions: haloski_pepek

Demz

Guru
15. avg 2010
13.977
3.386
113
Sej na Joštu imajo tud. Normandijo pa terajo že 70 let, toliko je bil nemec močen oz. cel svet zanič.

Kaj je tu tako neprebavljivega? Primerjati sranje druge svetovne z našo osamosvojitvijo 91. leta? Prosim lepo ! :(

15. jan 2019
1.816
630
113
Sej na Joštu imajo tud. Normandijo pa terajo že 70 let, toliko je bil nemec močen oz. cel svet zanič.

Kaj je tu tako neprebavljivega? Primerjati sranje druge svetovne z našo osamosvojitvijo 91. leta? Prosim lepo ! :(
Ivanov dokumentarec o 2. svetovni vojni ne bi omenjal Rusov oz SZ...

Tako nekako zgleda njegova verzija osamosvojitve slo., samo on prej, med in po...

amen

Demz

Guru
15. avg 2010
13.977
3.386
113
Na tem forumu, to briga najbolj tebe. Že trideset let se ne moreš sprijaznit, ker se je Slovenija odločila, da ne bo več komunistična.

Sej že prej ni bila, bukselj! In ti to dobro veš !

Ko smo se (končno) osamosvojili, ste nas pa popadli prekleti priskledniki, navajeni jugoslovanskega socializma . Beri : "više lapaj, manje radi."
Tako kot mi je razložil eden od YU oficirjev : "Slovenija je tu da nam radi, a - mi smo tu da je čuvamo ako joj neko nešto 'oče. "

Pojdi, lepo prosim, na sekret, ura je že skoraj devet pa se še vedno nisi skidal. :mad:

• Všeč mi je
Reactions: zoom
15. jan 2019
1.816
630
113
Na tem forumu, to briga najbolj tebe. Že trideset let se ne moreš sprijaznit, ker se je Slovenija odločila, da ne bo več komunistična.
Od kod ti pa ta ideja :)

Saj ni fora, da nismo komunistični (itak da še ista miselnost ostala), ampak da smo samostojni.

Oziroma, da smo izstopili iz federacije ...

Osamosvojitev ni povsem pravilen izraz, ampak odcepitev.

Srbom, Črnogorcem pač to ni bilo všeč, zato je prišlo do konflikta.

brane_new

Guru
10. feb 2008
8.943
1.472
113
...Ko smo se (končno) osamosvojili, ste nas pa popadli prekleti priskledniki, navajeni jugoslovanskega socializma . Beri : "više lapaj, manje radi."
Tako kot mi je razložil eden od YU oficirjev : "Slovenija je tu da nam radi, a - mi smo tu da je čuvamo ako joj neko nešto 'oče. "...
Vi?
Vi ste hoteli imeti miting resnice! Z Vašimi oficirji!

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.686
354
83
Pomembno obvestilo za vse: leve, desne in ostalih 90% normalnih državljanov Slovenije. Pacient lahko "ukine" RTV SLO.
Pozna postopek, v bistvu ga že izvaja. Naredite mi to deželo zopet "ta belo". :)

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.154
1.216
113
Pomembno obvestilo za vse: leve, desne in ostalih 90% normalnih državljanov Slovenije. Pacient lahko "ukine" RTV SLO.
Pozna postopek, v bistvu ga že izvaja. Naredite mi to deželo zopet "ta belo". :)
Če je to res, naredim fešto v moji zidanci, za vse Alteraše