Hemeroid

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.710
99
48
Pri meni je trajalo en teden, da se je sam predrl. Modolex in Detrolex nista nič koristila..
Od tega je sedaj eno leto in je mir.. :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Torej, podobna zgodba, nikoli prej, sedaj pa čez noč zunanji hemeroid ki je očitno tromboziran (glede na net). V lekarni dobil detrolex, pa kremo molodex, ampak se hudič ne zmanjšuje po parih dneh. Sicer imam plan v ponedeljek klicat dohtarco, vseeno pa me zanima, če se taka zadeva “pozdravi” sama od sebe, ali je vedno treba kirurško? Je pa po parih dneh drugače dokaj ok, ne boli več tako, sedim dokaj normalno….
Pa začni malo migati. Odkar sem postal bolj aktiven, mi je hemeroid izginil in se ni več pojavil.
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
508
79
28
Jup. Sam sem mazal z modolexom in pisalno mizo spremenil v stojeco mizo, tko da nisem nic sedel. Stanje se je popravilo v treh dneh.
 

pigor

Zelenc'
4. jan 2009
7
1
1
Pa začni malo migati. Odkar sem postal bolj aktiven, mi je hemeroid izginil in se ni več pojavil.
Na tem področju pa nimam problemov... Ubistvu se mi je hudič spustil po večernem 10km teku...

Niti ne vem, ali grem lahko danes recimo ponovno tečt na 10km, če se hemeroid še vedno iste velikosti, edina razlika po nekaj dneh je, da me ne boli več med sedenjem, še vedno pa recimo ga je občutiti med mazanjem ali pri kakih gibih.

Torej, lahko stanje poslabšam, če grem recimo sedajle laufat 10km ali več?
 

pigor

Zelenc'
4. jan 2009
7
1
1
Evo malo update-a. Včeraj vendarle dobil na telefon zdravnico, da je napisala recept za Faktu kremo. Pa se mi zdi, da kaj veliko ne pomaga, še izgled ma isti kot Molodex (ki pa ni naredil čisto nič). Sem vmes 2 dni mazal s Hadenso, pa sem imel občutek da je bilo dosti bolje, če ne drugega je hladilo :)

Ker je bolečina med sedenjem popustila sem šel včeraj še laufat in je šlo vse BP.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo