Helikopter na triglavu

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Sej ni pristal...samo z zadnjimi kolesi se je dotaknil in lebdel...

Drugače bi pa glede na ceno operativne ure pričakoval da bi beton bolj organizirano zlagal....se vid da je JU na delu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
I

Izbrisan uporabnik #15304

Sej ni pristal...samo z zadnjimi kolesi se je dotaknil in lebdel...

Drugače bi pa glede na ceno operativne ure pričakoval da bi beton bolj organizirano zlagal....se vid da je JU na delu...
Hebala te JU, eni morate pa res vsako temo zasrat.

Drugače pa Carji! Piloti mislim.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ne me jebat. A to so dali mini varianto Aljaževega stolpa? :valjamse:

Pilot pa car :nazdravje:
 
13. jul 2011
2.677
625
113
THP_CHvP_150718SLUG_4985JPG.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

ErrikDJ

Pripravnik
6. nov 2008
738
5
18
Pilot AS!
ampak glede na to da niti eden še ni spotterja omenu ga bom jest!

textbook prikaz sodelovanja pilota-spotterja ter šolski primer lebdenja!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.315
5.841
113
pri taščici
Res me zanima razlog, zakaj tega niso pripeljali v "mrezi", odpel mrezo in srecno.
Cudno da niso stolpa tlacili v helikopter preden so ga odnesli v dolino.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Lebdeti v lepem vremenu, to napravijo piloti z eno roko, medtem ko v drugi držijo kavo.

aja na alterju itak! jaz,ce je lepo vreme med kolena stisnem rocko, si kislo smetano odprem in konzervo rib pa ribjim namaz vmes naredim, ko iztovarjajo robo. kopilot mi pa cesen in kruh nareze.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Če se ne motim imajo taki frčoplani funkcijo za lebdenje....se pravi pripelješ na zadnja kolesa in vklopiš avtopilota....saj se vidi kako se helikopter umiri takrat ker so računalniki natančnejši od roke....
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.021
52
48
Helikopter je zelo zelo težko pri miru, če se vsaj z enim kolesom ne dotika tal. Ta manever vadijo zelo pogosto v gorah in ni tako enostaven kot si ga nekateri tukaj predstavljajo. Pilot ne vidi nič in je pri tem manevru odvisen od člana posadke ki moli glavo ven. In ne, nimajo avtopilota, vsaj ta Cougar ne, kakor vem. Lahko pa za točne informacije iz 1. roke vprašam tega ki meče robo ven iz helikopterja, ga slučajno dobro poznam.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Helikopter je zelo zelo težko pri miru, če se vsaj z enim kolesom ne dotika tal. Ta manever vadijo zelo pogosto v gorah in ni tako enostaven kot si ga nekateri tukaj predstavljajo. Pilot ne vidi nič in je pri tem manevru odvisen od člana posadke ki moli glavo ven. In ne, nimajo avtopilota, vsaj ta Cougar ne, kakor vem. Lahko pa za točne informacije iz 1. roke vprašam tega ki meče robo ven iz helikopterja, ga slučajno dobro poznam.
Vprašaj prosim.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Kaj mu bodo dali kazen za nepravilno parkiranje? :evil: Vsaj jaz nobenega znaka za parkirplac ne vidim, pa črte tudi ne... :valjamse: