Hartmanova mreža (Hartman grid)

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Se je kdo od vas že ukvarjal z zgoraj omenjeno zadevo?

Za tiste, ki se s tem še niste srečali - to je nekakšno vodno sevanje, ki se pojavlja v NS in EW smeri. Najbolj kritično naj bi bilo na stičiščih teh sevanj.

Pred par leti sem v Merkurju pri nakupu dobil kupon za brezplačno meritev teh zadev, pa me tipček nekako ni prepričal, da ve kaj dela. Sploh potem, ko mi je hotel prodat bakreno ploščo 20 x 20 cm za neke velike denarje.

Stvar se mi zdi kar zanimiva, težko pa je biti prepričan o stvari, ki je ne moreš "prijet"
wink-1.gif


Torej - ima kdo izkušnje iz prve, ali vsaj prve in pol roke?

lp
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
jao ludi

pa kolko casa boste se verjel vsem vrstam "vodnega, zemljskega, ognjenega, sneznega bla bla bla " sevanjem... jao...

saj vodno sevanje se da obcutit... cist komot... enega prosi da nej slavh prime (ali wap/kircher da bo bolj mocno sevanje) in naj odpre vodo ter curek vate usmeri... efekt je takojsen... sevanje pa mocno (sploh s wap-om)...

ne nasedajte... itak se jim gre samo za to da prodajo bakreno plosco 20x20cm katero je prej doma malo na CNC rezkar prklopu pa solske vzorce gor zrezkal (kao marjetice, metuljcke...)
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
Ni bojazni, ne se bat.

Sem precej na realnih tleh stoječ človek (vsaj jaz mislim tako
smile-1.gif
), verjamem pa da obstajajo stvari, ki jih ne razumemo.

lp
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Mislim da ni vse tako enostavno kot si ti razlagas. Je kar nekaj stvari se nepojasnenih.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
seveda je veliko stvari nepojasnjenih... in veliko je tudi stvari/dogodkov ki nikoli ne bodo pojasnjene...

ampak


dajte bodite realni... pa ne se pustit nafukavat raznoraznim idiotom ki izkoriscajo ljudi za lasten zasluzek...