Harmony 555 ne dela

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Harmony 555 je odpovedal poslušnost in sicer se ob pritisku na katerikoli gumb prižge samo osvetlitev, ne dela pa nič drugega. Niti tekstov ni na displeju. Ga pa prepozna računalnik, saj se ob priklopu nanj vidi vse kar je v harmonyu nastavljeno. Nikjer ne najdem gumba oz. v računalniku ukaza za resetiranje ali povrnitev na tovarniške nastavitve. Je kdo reševal kakšne podobne težave, ali je Harmony za v kanto? Da bi ga glede na starost vlačil po servisih, se mi nekako ne zdi smotrno.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na Harmony strani mu lahko ponovno vse nastavitve pošlješ na njega.

Meni je enkrat 300 nekaj štekal in sem mu prvo menjal baterije nato pa ponovno naložil vse nastavitve iz harmony strani in je začel delat kot mora.

Torej, probaj mu prvo še enkrat vse nastavitve naložit, če ne bo pomagalo pa zamenjaj baterije.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Sem že pobrisal vse naprave, posodobil firmware, še enkrat naložil naprave in se ne zgodi nič. Najbolj me skrbi, ker na displeju ni nobenih tekstov, le luč dela, kot je treba.
Sem pa poslal vprašanje tudi na Harmony help, tako, da bom počakal do jutri, da vidim, kaj pravijo oni.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Servis ima Eventim v Ljubljani na Rudniku. Meni se je nekaj podobnega na 555 zgodilo že 2x, ponovna naložitev firmwara je pomagala.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Servis ima Eventim v Ljubljani na Rudniku. Meni se je nekaj podobnega na 555 zgodilo že 2x, ponovna naložitev firmwara je pomagala.
Si naložil sam preko neta, ali so ti to storili na servisu?