Gran Canaria - 3.-10.2.2008

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Vse se je začelo z vstajanjem ob pol 5h zutraj ko smo se odpravili proti letališču v Gradcu. Po uspešnem čekiranju in nevednem prešvercanju sončne kreme na letalo so se že začeli zbirati prvi potniki:

Po 6 urnem letu z Boingom 737-800 smo pristali na letališču Las Palmas. Sledil je 30 kilometrski transfer z busom do naše destinacije: Playa del Ingles. Nastanili smo se v hotelu Barcelo Margeritas (pogled z balkona)


Playa del Ingles



Bazenček ob hotelu


Pogled z ležalnika - vertilakno


..... in horizontalno


Pustni karneval


......publika


ima i toga


Izredno simpatiččna hostesa na letu proti Gradcu
smile-1.gif

 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Vreme: ponoči 15, čez dan okoli 25, atlantik ma 19 stopinj, tako da je praktično neuporaben za kopanje, ma pa voda v bazenih zato več

Cene: za šankom pri bazenu je veliko pivo 3 evre, v štacuni 1/2, liter sangrije v štacuni en ojro, v lokalu 9
Ker sem imel polpenzion mi praktično ni bilo treba dokupiti več hrane ker imata zajtrk in večerja pestro izbero za vse okuse
Kartica stane od 15 - 30 centov, poštna znamka pa 58 centov

Še kej?
smile-1.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
hahaha
v gay shop nism šel, od daleč je zgledala kot štacuna s pustnimi maskami in ker je bil ravno pust sem se ji toliko približal da sm vidu napis nad vrati

h bazenu sm tut vzel foto taprvi dan, ko sem pa opazil da so sam nemški oldtimerji tam (s tem ne mislim mercedesov sl gulwing), sem pa le-tega začel puščati v sobi
smile-1.gif