GP AVTO izkušnje

vperka

Zelenc'
25. mar 2019
3
0
1
Opremo ima pa skoraj vso. Pred 20 leti edino električne ročne niso poznal, drugo pa bolj ali manj vse. Kdor je za tole dal 45.....
Haha, meni pomembno opremo ima. Je pa res, da se prodajajo podobne mašine s precej več opreme za dobrega jurja razlike. Nikoli pa ni bil nov 45.. Nekaj pa je le treba napisat, da pritegne ;) :p
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Opremo ima pa skoraj vso. Pred 20 leti edino električne ročne niso poznal, drugo pa bolj ali manj vse. Kdor je za tole dal 45.....

skoraj vso? ravno obratno - skoraj nic je nima! med drugim si lahko v v60 dobil acc, lane assist, mrtvi kot, ovinek xenon z moznostjo zatemnitve vozila pred teboj, elektricne zice, kamero spredaj zadaj, park assist pilot, cross traffic alert, avtomatska zatemnitev vseh ogledal itd. itd. itd.
tale nima nic od tega, niti gretja sedezev, kar je pri usnjenih nujno. tako, da cena je za moje pojme kar primerna, navsezadnje je zunaj nov model. ima pa ta prodajalec pogosto zanimive v60 v ponudbi (vsaj po slikah), ampak so vsi bolj bogo opremljeni.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
Kolikor sem jaz tega prodajalca spremljal. Sem ugotovil samo da ima precej drage avtomobile. napram konkurenci...
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Aja /s:)

Pa res pise da ima blago, ceprav mi po fotkah izgleda usnje. Kaj hudica ima potem od opreme?:)
Ta diler ma ponavadi res malce drazje avte, predvidevam da na racun nizke kilometrine. V kolikor avto zadosti potrebam bi ga jaz vseeno sel pogledat.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Slabih avtomobilov v avtohisah skoraj nemorete vec kupiti ker itak goljufajo na racun davkov. Ni vec vracanja kilometrov in podobnih for. No vsaj za te nekaj let stare to velja drugo je ko v racun kaj starejsega vzamejo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Tudi pri avtohišah, ki poslujejo od leta 1990 na rabljenih delajo taki, da lahko konkurirajo kekotu in podobnim kalibrom. In brez pomislekov popravijo tudi km če je treba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji