GoPro Hero vs cenejše kamere

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Enkrat boste dojel, da poceni se kupuje ponavadi enkrat, zadnjic in nikoli vec. Dve stvari, iz lastnih izkusenj, kdor se nekaj resno ne ukvarja s tem ne potrebuje nobene kamere. Vsi ostali bodo odsteli par 100 eur in vzeli gopro ali kaj podobnega, po moznosti 2,3 kose. Vse ostalo je totalno BZ.
 

FRooT

Pripravnik
19. avg 2007
507
8
18
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik FRooT pravi:
Skenslaj naročilo
wink-1.gif


LP, M .

Ma js jo dam za 19
grin1.gif

Sem jo hotel uporabit za dash ... ampak prodam dokler je še Mint... Akcija 15,99 EUR

Če pokličete v naslednjih 15 min dobite zraven še navodila za uporabo.

LP, M.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
daj cifro da te pokličemo :devil:

Janez kranjksi: geometrija mi ni nikdar šla, vem pa da je pravi kot 90 stopinj (toliko je vogal lista) , na kameri pa piše 140 stopinj, zajame pa po občutku en K od kota. Še bistveno manj kot lidl dash kamera, pa že tista precej ozko gleda.
Koliko lista bi se morali videti če bi bil zajem slike 140stopinjski?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Schumi: igrača za malo večje otroke ki nimajo tajkunov za starše
wink-1.gif

Jaz jo bom najbrž obdržal, za dvajset evrov me ne bo hudič vzel, mogoče pa kdaj posnamem kaj zanimivega.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Jaz prodam za 24 € originalno vse zapakirano, še niti paketa nisem odprl.
4 € so me usekali še na carini, dam naprej torej po svoji neto nabavni ceni, če koga zanima.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Zanimivo da je enim šlo brez carine skozi, eni smo morali poslati podatke, pa ni bilo treba nič doplačat, eni pa morate. Verjetno odvisno od volje tistega ki je odpisal paket
smile-1.gif
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Meni stalno piše:
"Zadnja sprememba -- 2016-09-01 13:01 DEUTSCHE, Sprejem na pošti"

Kaj jim ni jasno?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Nad svojo Git2 sem se vrdno navdušen kot na začetku. Na dopustu se je izkazala tudi kot zelo soliden fotoaparat za na plažo.

Ima pa podvodno ohišje nek čuden sistem zapiranja in sem enkrat na hitro zapiral (menjava baterije med voznjama) in zadevo zlomil. Sicer se še vedno lepo zapre, samo na streho ali v vodo je ne upam dat.

Ima mogoče kdo za prodat ORIGINAL ohišje od gopro 3 ali 4? Menda je popolnoma kompatibilna. Vem da jih je na ebayu in Aliju ogromno, samo nisem najbolj preprican ce bi se upal it potapljat s kitajcem za par eur...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zanimivo da je meni carina tole fejk 4000 vzela v obravnavo, a ko sem poslal sken računa, mi je samo čez par dni prišla na dom, brez kakšnih stroškov. Kvaliteta je pač taka kot je, na nivojev prvih kamer na telefonih. Zaenkrat sem dal zadevo kolegu da se bo malo igral, probal pa bam tudi na čolnu in pod vodo. V bistvu sem vzel bolj zato da sploh vidim kaj bi uporabljal in bolj ko razmišljam, tudi Gopro ne bi kaj dosti uporabljal. Kako se vozim z avtom ne bom snemal, kako smučam prav tako ne (ker ne smučam tako dobro) kaj posebej drugega pa tudi ne. Mika me morda edino za kakšne (pod)vodne zadeve, pa recimo za posnet vožnjo z motorjem.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
Tudi če bi dobro smučal, ne bi bilo zanimivo na dolgi rok, razen če bi bil ekstremen freerider. POV videi morajo biti res dobro posneti in zmontirani, da so zanimivi. To pa zahteva znanje, čas in orodje.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Pozdravljeni, letos imam namen nabavit neko športno kamero pa sem videl novico spodaj:

https://siol.net/digisvet/novice/no...-v-tujini-se-ta-mesec-tudi-v-sloveniji-494723

Na te zadeve se ne spoznam popolnoma nič. Je to kaj vredno? Kaj je trenutno "top buy"?

Bi pa kamero uporabljal na kolesu (enduro, downhill..). Ne rabim 4K, mi je pa najbolj pomembno, da ima kamera solidno stabilizacijo, ker gledam malo posnetke iz teh cenejših kamer na youtube, pa se mi zdi, da jih veliko odpove ko so prisotne vibracije in udarci. Je kakšna silodna cenejša alternativa GoPro-ju?
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Pozdravljeni, letos imam namen nabavit neko športno kamero pa sem videl novico spodaj:

https://siol.net/digisvet/novice/no...-v-tujini-se-ta-mesec-tudi-v-sloveniji-494723

Na te zadeve se ne spoznam popolnoma nič. Je to kaj vredno? Kaj je trenutno "top buy"?

Bi pa kamero uporabljal na kolesu (enduro, downhill..). Ne rabim 4K, mi je pa najbolj pomembno, da ima kamera solidno stabilizacijo, ker gledam malo posnetke iz teh cenejših kamer na youtube, pa se mi zdi, da jih veliko odpove ko so prisotne vibracije in udarci. Je kakšna silodna cenejša alternativa GoPro-ju?
morda offtopic, ampak poglej za Gopro 6 Black. Ima dober stabilizator in je prejsnji model.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

malo off: kupim gopro 7 black. novo. (ce bo kdo kupil s10 v kompletu pri telemachu). lp