Google play dodajanje moje naprave

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Prijavom se z svojim mailom v google play, kliknem na nastavitve in ta vidim moj telefon. Ampak to je nastavljeno se na Simobil. Jaz sem sedaj pri TUS, pa bi rad nastavil nov vzevek za telefon, kjer bi bil vpisan Tus. V pomoci pise da das add/dodaj, vpises podatke, ampak jaz tega nimam nikjer
Sedaj kar hočem instalirat iz Googla play me vrze za moj telefon prek Simobila in seveda se nic noce instalirat.

Mi lahko pomagate.
Hvala
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
A sem glupo napisal. Te nastavitve delam prek neta na PC-ju. Ce grem prek telefona na google play tam lahko namestim, prek PC pa ne morem nastavit zgoraj napisano in seveda instalirat prek PC-ja na telefon.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Se prijavim z istim mailom prek telefona in prek PC na Google play Na telefonu nimam nastavitev za google play so samo splošne nastavitve.v telefonu. Na samem google play prek telefona, pa je samo Moje aplikacije, nakup aplikacij, seznam želja, unovči.
Samo na PC-ju je da lahko spremenim napravo, pa nimam tam gumba za add8 dodajanje nove naprave. Prejšno od Simobila pa se ne da zbrisat. Tam das samo kljukico pac kateri telefon bos uprabil. In tisti je dejaven za download/install prek PC na telefon.
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Na računalniku odpri brskalnik. Pojdi na Google.si. Tam se prijavi s svojim računom. Klikni na sliko (modri osebek) desno zgoraj, pa tam pod svojim emailom 'Račun'. Tam noter klikni jeziček 'Podatkovna orodja'. V drugi tabeli ' Prikaz podatkov o računu'. Tam pod podmenijem 'Android' klikni 'Upravljanje naprav'. Zdaj samo zbereš napravo, pa klikneš svinčnik in preimenuješ.

Če ne razumeš, bom bolj podrobno pozneje napisal. Nimam zdaj časa. Ma pa google to nadzorno ploščo vedno bolj skrito. Tu še pa lahko izslediš svoj telefon,če je ukraden npr. Samo na telefonu pod nastavitvami moraš omogočit 'Upravitelj naprav'.
Amen =)
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Ufff SimonS hvala, sem poštimal. Sem pa moral na gsm instalirat ponovno Samsungov račun in upravitelj naprav, da sem lahko obkljukal TUS mobil.
Mal nerodno, ko ne mores prejsnji vzevek/device zbrisat.

Seenkrat hvala,