Goljufije delodajalcev, ki se dogajajo pri nas

I

Izbrisan uporabnik 474

Pol pa se naj obrnejo na tiste, ki so to zapisali na spletu (recimo saop in razni pravniki). Jaz samo povzemam njihove trditve, v nobenem primeru nisem strokovnjak za delovno pravo. So pa v vsaki urejeni, renomirani in uspešni firmi, kjer sem bil, pripravo na delo šteli v delovni čas. Če pa to ni bilo možno, pa se je priprava štela v naduro (bodisi izplačano, bodisi kompenzirano).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in zakon

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
priprava na delo spada v delo. problem je, ker mnogi to ne priznavajo in med njimi so tudi renomirani, banke recimo, očitno tudi policija. država ni dosti drugačna od cerkve, delaj tako in ne glej mene kaj delam, le da ima država veliko število zaposlenih in vidimo veliko fikusov in veliko slabega dela. policaja vidiš kako te zahebava, ne vidiš mej njegovih pooblastil, še manj pa vidiš njegovo motiviranost v € in interna klanja. težko je soditi kar počez in žal to, da država ne spoštuje lastnih zakonov ne sme vplivat na mnenje, da ga privatnik tudi ne rabi spoštovati. smo pa v sistemu, če on lahko, lahko tudi jaz. problem je le, da on sebe ne bo štihal, če se pa bo, bo narod plačal kazni, privatnik bo pa vse sam.

zadnje čase je veliko idej o optimizaciji prihoda na delo. če pride 6:01 mu bomo šteli od 7:00 so biseri zadnje faze. noben pa ne pomisli kaj bo, ko bo delovna nesreča ob 6:30.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
čaki, ti znaš kompenzirat 2 minuti nadur s telefonom in škart robo? fenomen. tebe škart roba boli, njega ne smejo nadure. in potem opravičuješ nadure s škartom. biser.

take bisere gledam velikokrat. pol proizvodnje jim visi na telefonih. wtf. a ste zdravi. gsm je v garderobi, kaki proizvodnji. kako lahko sploh dovolite take anomalije? in si rečete managerji. dejmo nižjo plačo kompenzirat s tem. pol se pa tresete zarad škarta.

preber še enkrat tisti tvoj post z matematiko, pa poglej koliko si osvojil managerskih vrlin.

Stari si ti blond?
90% zaposlenim v proizvodnji je kristalno jasno, da njihova plača pride od kupcev, ki pa plačajo samo dobre izdelke.
Seveda z njimi ni najmanjših težav s "pretirano" uporabo privat telefona na delovnem mestu.
.
10% "sončkov" pa tega kar ne razume.
In ravno ti so tudi tisti, ki jih zelo skrbi, če so slučajno štempljali 8 ur in 10 minut prisotnosti v firmi, kdaj bodo tistih 10 minut dobili plačano.
.
In zaradi 10% takih "sončkov" bi ti "štrafal" še 90% ostalih, ki jim je kristalno jasno kaj se od njih na delovnem mestu pričakuje?
.
Mudel, a me lohk uzameš u en svoj tečaj (mehkih) menežerskih veščin?
Dej no. plis, pliiiis, pliiiiissss .... ....bom dobr plačou?
:zavijazocmi::zavijazocmi::zavijazocmi:
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
I

Izbrisan uporabnik 474

Tako zgleda pri nas. Beleženje na minuto, ura pri vhodu/izhodu, garderobe, kopalnica, fitness itd. znotraj firme.

2019-08-22_11-26-45.png
2019-08-22_11-28-29.png
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.458
9.153
113
Hja, ... ne vem če je zadeva tako tragična. :sprasujemse: - v bistvu je tragična, saj si pridržujete višje pravice kot so pa obveznosti.

Migracij skorajda nimam. Kdor ni bil za k nam, je šel v prvem mesecu. Tisti ki so ostali, so pa ekipa. Najstarejši je nekaj čez 20 let, mislim da je bila predlani jubilejna nagrada, - bila bi še dva starejša, pa sta se po 10 - 15 letih odločila iti na svoje in jima čisto v redu gre. V celotni ekipi je trenutno samo eden, ki je "za določen čas", vsi ostali imajo za nedoločeno. Je pač najmlajši in se moramo še do konca spoznati.

Sem jaz tisti, ki nisem za na ta svet? Ki "krši zakone"? Pojdite, fantje in dekleta, malce v svet, kako je pa tam. Predvsem pa iz javnih služb, kjer imate neverjetno in neživljenjsko potuho. Dokaz ? Bo čisto dovolj, če mi hodijo iz industrije, kolektivov po 250 in več ljudi, spraševat za šiht. Imajo ponavadi težave, ker tam so se lahko šlepali, v kolektivu s sedmimi se pa ne morejo :fredi: .

Rezultati ob delu so važni. Koliko časa se bo fant pa oblačil, slačil in jajca pral pod tušem po končanem šihtu, pa ni moj problem. Jaz sem svoje opravil, fantje morajo pa tudi svoje.
Ejga, samo ti imaš tukaj svojo firmo in zaposlene, ostali smo vsi na državnih jaslih, ja, lool.
Ni kaj, car si in se ti klanjam.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.458
9.153
113
90% zaposlenim v proizvodnji je kristalno jasno, da njihova plača pride od kupcev, ki pa plačajo samo dobre izdelke.
Seveda z njimi ni najmanjših težav s "pretirano" uporabo privat telefona na delovnem mestu.
.
10% "sončkov" pa tega kar ne razume.
In ravno ti so tudi tisti, ki jih zelo skrbi, če so slučajno štempljali 8 ur in 10 minut prisotnosti v firmi, kdaj bodo tistih 10 minut dobili plačano.
.
In zaradi 10% takih "sončkov" bi ti "štrafal" še 90% ostalih, ki jim je kristalno jasno kaj se od njih na delovnem mestu pričakuje?
Torej, če te jaz prav razumem, ti veš, da 10% tvojih zaposlenih drka telefon med delom in s tem potencialno spravlja sebe v nevarno situacijo in dejansko dela škart (zelo velika verjetnost) in ti do sedaj nisi še nič ukrenil? Temveč ''razmišljaš'' o morebitini prepovedi telefonov. Ja kul, ne. Ko ti bo delavcu zdrobilo roko (če je to sploh možno), boš potem morda bolj produktivno razmišljal, kako to rešit. Vest te očitno ne bo pekla, morda te bo pekla kazen, ki jo boš dobil kot odgovorna oseba.

Kar da jaz to vidim pri svojem delavcu, ga takoj opozorim in če ne pomaga, lahko spoka (seveda po uradnih postopkih, da ne bo potem težav na delovnem sodišču).

In če je zate sviranje kurca ali visenje na FB 10% delavcev opravičilo za to, da nobenemu delavcu ne plačaš priprave na delo (če je potrebna in ni le 1 minuta), potem se mi pa tudi smiliš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Stari si ti blond?
90% zaposlenim v proizvodnji je kristalno jasno, da njihova plača pride od kupcev, ki pa plačajo samo dobre izdelke.
Seveda z njimi ni najmanjših težav s "pretirano" uporabo privat telefona na delovnem mestu.
.
10% "sončkov" pa tega kar ne razume.
In ravno ti so tudi tisti, ki jih zelo skrbi, če so slučajno štempljali 8 ur in 10 minut prisotnosti v firmi, kdaj bodo tistih 10 minut dobili plačano.
.
In zaradi 10% takih "sončkov" bi ti "štrafal" še 90% ostalih, ki jim je kristalno jasno kaj se od njih na delovnem mestu pričakuje?
.
Mudel, a me lohk uzameš u en svoj tečaj (mehkih) menežerskih veščin?
Dej no. plis, pliiiis, pliiiiissss .... ....bom dobr plačou?
:zavijazocmi::zavijazocmi::zavijazocmi:

te vzamem. dej na ZS podatke kam ti pošljem ponudbo. maš 4 ure dovolj, ali rabiš 7,5? govoriva o polnih, ne šolskih.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Torej, če te jaz prav razumem, ti veš, da 10% tvojih zaposlenih drka telefon med delom in s tem potencialno spravlja sebe v nevarno situacijo in dejansko dela škart (zelo velika verjetnost) in ti do sedaj nisi še nič ukrenil? Temveč ''razmišljaš'' o morebitini prepovedi telefonov. Ja kul, ne. Ko ti bo delavcu zdrobilo roko (če je to sploh možno), boš potem morda bolj produktivno razmišljal, kako to rešit. Vest te očitno ne bo pekla, morda te bo pekla kazen, ki jo boš dobil kot odgovorna oseba.

Kar da jaz to vidim pri svojem delavcu, ga takoj opozorim in če ne pomaga, lahko spoka (seveda po uradnih postopkih, da ne bo potem težav na delovnem sodišču).

In če je zate sviranje kurca ali visenje na FB 10% delavcev opravičilo za to, da nobenemu delavcu ne plačaš priprave na delo (če je potrebna in ni le 1 minuta), potem se mi pa tudi smiliš.

veš zakaj je novodobni manager na šiht?
da dvigne plan za 20% vsako leto.
da mogoče ugotovi, da plan niso dosegli, da so delali dobro in da zarad motivacije je nov plan 20% večji od letošnje realizacije, če ne celo plana.
da se spomni eno novo poročilo, KPI, kazalnik, OTD meritev.
v proizvodnji mal popravi norme, ker ko narediš 5 izdelkov veš kaka je norma.
da preveri, a obstaja prek agencije kaj cenejša delovna sila. če je ni, a jo rabi in je lokalno ni, da najde uvoznika južnjakov.
da razloži, da je danes vse on time, da rabijo minimalno zalogo in da je treba dat maksimalno proizvodnjo tudi če je treba delat en teden po 12 ur, ker nekdo ni dal 50k za zalogo in s tem zagotovitev normalnega delovnika.
pa če je čas, da se gre kreativno računovodstvo od 1.1. do 30.3. vsako leto.

tisti, ki gredo med delavce, gledajo kaj delajo, iščejo vzorce, iščejo kaj bi lahko bolje, kako bi bolje so redki in navadno so to..vodje izmen, ki so cenjeni malce več od delavca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.104
485
83
kranj
tle mamo očitno tuk dreves, da ne vidimo gozda :)
ok...kot delavec (bil slabih 20 let) bi rad, da me pošteno plačajo za delo, ki ga opravim v mojem predvidenem delovnem času. običajno je to 8 ur, a če je vsak dan kaka minuta gor, se (jaz) ne bom sekiral. do pol ure, če ni vsak dan, tudi ne bi težil. za več bi pa verjetno že omenil kakemu šefu. ampak...šef ima vedno prav, in če mi ni kaj prav, lahko grem. ane? taka logika je bila takrat, a jo nihče ni upal uporabljati. sedaj pa...kaj pa vem, če sem navaden frajer na tekočem traku, sem hitro nadomestljiv. če sem kak inženir v razvojnem oddelku, pa niti ne. a spet, ti običajno nimajo zateženih šefov, da bi jim težili za tistih nekaj minut. ker projekt včasih "mora" biti narejen do naslednjega dne.
kot šef, vodja, direktor, lastnik...pa seveda...gledat na stroške. vendar ne za vsako ceno. navsezadnje...dejstvo, ki se ga moderni "lastniki" vse premalo zavedajo...dober delavec je zlata vreden. ali pa vsaj dobrega zaslužka no. nekje pač mora biti meja med demzovim "izkoriščanjem" in softijem "rajem" :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ja, ampak zakaj je delavčeva dobrobit strošek? zakaj mu je težko priznat 0,5 nadure na dan? pa se zmeniš, da jih koristi, če res ni denarja. in potem šefi takoj vržejo naprej, kakšen strošek je to za firmo - in potem vidiš direktorja v S, coln na morju, vikend zraven marine in še en vikend na gorenjskem. Kako torej ni denarja? Denar je, vendar v napačnem kontu.

Težko verjamem, da firme z 10 zaposlenimi delajo s tako nulo, da ni prostora za kakšen strošek, ki bi delavcu polepšal 15. dan v mesecu.

Gledam dva kolega, delata pri privatniku, cca 6 zaposlenih, 10 let jim je zamujal z regresi, neki po obrokih, pa nikol v celoti, plače nižje povprečje, ko je bilo govora o dvigu plač je bil sam jambr. Pa so bili tok fer, da so ga čakali nekaj let, da je odplačal neke drage mašine, ker je takrat obljubil, da potem pa bo dvig. In pride dan ko je bilo vse odplačano, dviga pa od nikjer. In začneta težit, pa spet sam jambr, da ni, da ni... al delal so skoz, šef še popoldne, čez vikende, gužva nenormalno, dnara pa ni. V času krize jim ni zmanjkalo dela, nikoli ni bilo tko, da bi jim bilo dolgčas, ali da bi šef jambral, da ni dela...

In medtem je ata plačal eni hčerki bajto, drugi pa celotno izgradnjo stanovanja, ženi pa nov avto.

pol se pa pejt. za naduro pa ni.

ampak to sem zdej zašel iz teme... :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hja, odstrani šefe, pa boš lahko opazoval, kako bo šlo s firmo.

V bistvu so naši dedje nekaj podobnega naredili 45. leta :fredi: .
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.210
5.236
113
Tudi ni nujno, dobri šefi in organizatorji so zlata vredni. Tega se pa marsikdo ne zaveda, ker misli da je plafon to, kar se v povprečju pri nas gleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi in sad
I

Izbrisan uporabnik #9334

To je v obliki Gaussove krivulje, tko kot je v bistvu cel svet. Samo nekaj jih je sposobnih "biti šef". Ogromna večina jih je povprečnih delavcev, ki jim je čisto v redu biti podrejen, nekaj jih je pa žal neuporabnih.

Vsem je pa enotno, da bi najraje živeli po liniji najmanjšega odpora, torej bolj zabušavali kot kaj delali. Ter - samo šefi in peščica najboljših delavcev malce pod njimi imajo filozofijo "tudi kaj narediti", ne samo nekaj delati. :fredi:
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
V praksi bi morala biti ena sinergija med delavci, vodji in lastniki. Žal v večini primerov, temu ni tako. Pri nas in ostalem delu na vzhodu, razen v redkih primerih še nismo po mojem mnenju niti blizu temu. Verjetno zato, ker se gremo kapitalizem šele od osamosvojitve in še nismo šli skoz vse te faze, kot je šel zahod. Tako imamo še zmeraj razmišljanje, delavec naj bo srečen, da ima službo, on je moj, pri meni mora delati, delovni čas je 8 ur in 8 ur ima, da dela....Zahod se že zaveda, da ga ni človeka na svetu, ki bo 8 ur delal v eno in to na 100%. Tam šefi tudi že vejo, da morajo v primerih ko sebi omogočijo vse in še več, tudi za delavce omogočiti več kot drugi.

Pri nas pa kot sem rekel, šefi sebi privoščijo vse, so prepričani, da je firma dela in obstaja samo zaradi njih in da delavci itak stoji v vrsti, tako da jih pač izkoristimo kolikor gre. Mogoče je že malo bolje, ampak ne kaj veliko. O mehkih načinih izboljšanja klime v podjetju, povečanja zavzetosti se pa ne znajo podučiti in ne razumejo kako zelo le-ti vplivajo na povečanje storilnosti. Take zadeve velikokrat stanejo veliko manj kot je 200 EUR višji bruto za vse delavce, efekt na delovno klimo, povečanje storilnosti pa je tudi veliko večji. Dober primer našega slabega razmišljanja so t.i. družinska podjetja; bežen pogled, nam da samo par primerov kjer so uspšeno izvedli menjavo generacije ;)

Kje se najde Demz, ve samo on. Po moje verjetno nekje vmes med eno in drugo opcijo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.458
9.153
113
To je v obliki Gaussove krivulje, tko kot je v bistvu cel svet. Samo nekaj jih je sposobnih "biti šef". Ogromna večina jih je povprečnih delavcev, ki jim je čisto v redu biti podrejen, nekaj jih je pa žal neuporabnih.

Vsem je pa enotno, da bi najraje živeli po liniji najmanjšega odpora, torej bolj zabušavali kot kaj delali. Ter - samo šefi in peščica najboljših delavcev malce pod njimi imajo filozofijo "tudi kaj narediti", ne samo nekaj delati. :fredi:
Vidiš, spet posploševanje, razen če se druźiš z res zje... ljudmi. Večina ljudi bo raje nekaj uspešno naredila in kaj izboljšala in pripomogla k nečemu, sploh če za to dobi neko priznanje, morda tudi nagrado. Če pa je nagrada za to samo povečanje norme na minimalcu, medtem ko šefe vozi zadnjega AMGja, pa seveda bo človek naredil točno in samo to, kar se zahteva od njega. Poleg tega samoiniciativni in bolj sposobni hitro spokajo iz takih podjetij ob prvi priložnosti.
Ribicija je zelo fajn napisal zgoraj, kaj je potrebno za dobrega šefa.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, nikar živeti v oblakih. Šiht je dobesedno "šiht", služba. Zelo malo je služb, ki bi bile točno po meri delavca. Delati moraš tisto kar se ti reče in ne tisto, kar se ti pravkar ljubi. Tu je tudi glavna razlika med zahodom in nami, slovenci. Slovenci imamo resen problem z avtoriteto. Kardelj s tistim svojim "samoupravljanjem" nam je pa še za nadaljnih nekaj generacij zjebal glave.

Ob osamosvojitvi nam je politika - zahtevala lastninjenje državnega premoženja na silo, pa četudi z javno krajo. Tisti ki se je tako olastninil, se dejansko obdaja z razkošjem, ki ga ni nikoli zaslužil. Tisti ki je pa denar prigospodaril, se pa vidi na sto kilometrov daleč. Žal takega najhitreje davkarija uniči, onega skozi lastninjenje pa ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Mr_Wolf