Golf GTI - stroški vzdrževanja

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Jaz bi najraje menjal, ali pa dokupil se kak drug avto (dvoseda).
Gledal sem predsvsem NA avte. S2000 al pa 350Z. GTI je pomoje kr fajn, ce mas samo en avto.

PS. Se najbolse bi blo, da si najdem babnco, ko ma neki normaln avto, jaz pa si potem lahko kupim nekega dvoseda :D
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
kolegu reci, da ce razmislja kolk bodo stroski, pol ze ne bo slo ven, si naj raje še kakšne čike več kupi, pa dalje vozi starega cliota.

wink-1.gif

Ja kupo bo nekaj 200hp+, in pač išče neko najcenejšo varjatno za vzdrževat, ker bi rad mel avto pri pooblaščencu servisiran,..

Meni je to smešno. Čisto res. Kupil bi F-16 za mau letet okol, samo servisiral bi ga pa pod kozolcem.
hysterical-1.gif

Nekaterim ne bi škodilo malo realnosti. In da si raje kupijo nekaj, kar si lahko tudi privoščijo ne samo nabavit, ampak tudi uporabljat, zavarovat in vzdrževat.
zmaga.gif


Ogo
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Jaz bi najraje menjal, ali pa dokupil se kak drug avto (dvoseda).
Gledal sem predsvsem NA avte. S2000 al pa 350Z. GTI je pomoje kr fajn, ce mas samo en avto.

PS. Se najbolse bi blo, da si najdem babnco, ko ma neki normaln avto, jaz pa si potem lahko kupim nekega dvoseda :D

zmaga.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
kolegu reci, da ce razmislja kolk bodo stroski, pol ze ne bo slo ven, si naj raje še kakšne čike več kupi, pa dalje vozi starega cliota.

wink-1.gif

Ja kupo bo nekaj 200hp+, in pač išče neko najcenejšo varjatno za vzdrževat, ker bi rad mel avto pri pooblaščencu servisiran,..

Meni je to smešno. Čisto res. Kupil bi F-16 za mau letet okol, samo servisiral bi ga pa pod kozolcem.
hysterical-1.gif

Nekaterim ne bi škodilo malo realnosti. In da si raje kupijo nekaj, kar si lahko tudi privoščijo ne samo nabavit, ampak tudi uporabljat, zavarovat in vzdrževat.
zmaga.gif


Ogo

Ja pač gleda da bo recimo vzel nekaj ko nebodo servisi prašičje dragi, ko recimo kakega SAABa daš na servis pa te vdrapnejo za jurja pa pol, ko ti recimo enega renoja kup zmečejo za pol tega dnarja. Al pa recimo kaka RX8 ko je še treba olje tankat na vsaki
avtobusni,...

Sej mu ni problem za keš, ampak gleda nekaj kaj bo najceneje. Pa nevem o kakem kozolcu govoris ce sem napisal da ga bo
k pooblaščecu vozil,... Sicer pa ima dovolj "papirja" glede nato da je to "špas" drugi avto ki bo parkiran v isti garaži kot motor,...
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Vzdrževanja gti-ja je dokaj "poceni" glede na avtomobile iz istih ranogv oz avte z istimi sposobnostmi...pa še extra če kakega serviserja poznaš oz si redna stranka in ti da kao malo več popusta kot ostalim naključnim obiskovalcem....
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
Če denar dopušča S2K, sicer pa MX-5 (če nimaš več kot 190cm)

Pri omenjenih avtih ne smes biti nad 180, kaj sele 190
smile-1.gif
. Sprobal oba, no-go.

LP,
PIC
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
mah pusti ta pcijente, ki glavo tišijo v ramena, pa mislijo da se udobno vozijo.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
za tvojih 200 cm verjamem da ni najbolj udoben
sploh če se morš pelat z njim npr do Frankfurta