GO 750 Traffic navigiranje??

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Tomtome uporabljam na dlačnikih, telefonih že kar nekaj let tako da sem se ga navadil, navigiral me je tudi relativno dobro, tako da sem se odločil da bom kupil novo namensko napravo. Nabavil sem GO750 Trafic, dobil najnovejše karte(orginal). Pa se mi zdi da sem ga malce zaj....... . Ta zadeva me je že parkrat hotela peljati po poljskih stezicah(ne po makadamu), mu lahko to kako preprečim ali pa majo tako slabo okarakterizirane ceste?
 

galvaniqus

Zelenc'
4. jun 2010
10
0
1
Verjetno imaš stare zemljevide. Zemljevidi različice 8.50 in 8.55 zelo dobro pokrivajo SLO lahko pa imaš kaj narobe nastavljeno npr. izogibaj se avtocestam itd.Naprava dela vrhunsko in dosti bolje kot npr Garmin.Preizkušeno doma in v tujini.

l.p.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Zemljevide mam najnovejše, pred 10 dnevi sem spet posodobil(direkt iz TT), v nastavitvah nimam da naj se izogibam avtocest, imam pa da naj se izogibam unpaved roads.
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Najprej poglej na info zaslon in sporoči katero verzijo navcore ter katero verzijo karte imaš naloženo.
Potem bomo poizkušali pomagat naprej.

Lp
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Sigurno obstaja moznost izogni se avtocese oziroma imas nastavljeno takoda ti vedno vzame najhitrejso pot into je ponavadi avtocesta.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
update GO 750

jaz sem ravno tako kupil TT 750 GO Life, ki ima karte 835, in mi potem ko ga prikljucim na racunalnik in instalira svoj HOME ponudi update kart 860, ampak je ne morem naloziti, ker ima 750 samo 2 Gb spomina, prejsnja karta je bila 1.8 Gb, nova je pa 2.3 Gb, ter mi ponudi nalaganje sekcij, vendar ce sekcijo nalozim pravi da nimam nobene karte, isto pravi ce dam notri 4Gb kartico in poiskusim naloziti na kartico.

????