Gmail ustavlja uro???

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Pozdrav,
sem poguglal in očitno nisem edini s takim problemom. Namreč baje je to zaradi Gmaila, zmrzuje ura v statusni vrstici, dočim v nastavitvah je pravilna, isto pri widgetu. Problem je, ker je tista v statusu skoz vidna in sem jo enostavno preveč navajen in potem pozabim, da je zmrznila :). Baje obstaja rešitev, da pri gmail aplikaciji odstraniš vse posodobitve, samo jaz te funkcije nimam, ker apk ni bil prednameščen in imam samo uninstall. Kakšna ideja, apk ne bi rad menjal... Thx
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja saj. Unistall pa se ti bodo odstranile vse posodobitve. Samo potem ti bo skos težil, da so na voljo nove posodobitve. Za kater telefon se pa gre? Pa si sigurn, da ti gmail povzroča to težavo. Za foro ga odstrani za nekaj časa, da se prepričaš, če je res to to.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Oktopusy: saj to je, če dam uninstall ga dejansko zbriše iz telefona, ker ni bil tovarniško go, če bi bil bi imel funkcijo, da odstranim posodobitve. Je pa sigurno gmail, ker sem ga že fliknil dol pa ura ni enkrat zmrznila, čim je nazaj spet yebe, izgleda pa očitno tako, da zmrzne ura enkrat ko mejle dol pobere, neki zmede. Sj bi pisal guglu pa ne znam tok prfektn pisat in english, nočem se pa smešit :p. Evo, glih pogruntal: glej, kdaj se je ustavila ura :). Točno 09:06 sem na Gmail dobil obvestilo, da mam tvoj replay...
http://shrani.si/f/1U/Tk/2DPX4py3/screenshot20180223-09330.png
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Poskusi v nastavitvah aplikacij pod gmail počistit predpomnilnik in podatke.
Si pa ga že probal odstranit in še enkrat naložit?
Še vedno pa ne vemo za kater telefon se gre?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Ne vem sicer kaj ima veze kateri telefon imam? Ja, kitajček, ki pa za ta denpar dela perfektno, bratov plastični Samsung se skrije proti mojemu jajčku, pa ima za 70€ alu ohišje, kvalitetno izdelavo in hitro delovanje Android 6.0 :). Ta fora pa se dogaja tudi prestižnim telefonom, saj gugl marsikaj najde. Skratka, ni kriv telefon ampak Gmail, v to sem prepričan ;).
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Kriva je kombinacija kitajskega roma in notifikacij verjetno. Ena opcija je tudi, da zamenjaš Android Rom. Npr. Daš kak Linegge OS gor. Pri ostalih notifikacijah pa ne zmrzuje?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Nikjer, messenger, rtv, 24ur, letgo, vse dela samo pri Gmailu zmrzuje, pa še to ne vedno.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne vem sicer kaj ima veze kateri telefon imam? Ja, kitajček, ki pa za ta denpar dela perfektno, bratov plastični Samsung se skrije proti mojemu jajčku, pa ima za 70€ alu ohišje, kvalitetno izdelavo in hitro delovanje Android 6.0 :). Ta fora pa se dogaja tudi prestižnim telefonom, saj gugl marsikaj najde. Skratka, ni kriv telefon ampak Gmail, v to sem prepričan ;).
Seveda ima veze. Halo. OK, če nočeš povedat pa nič, ne vem kaj te je sram povedat al kaj, potem se pa sam brihtaj.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Pozdrav,
sem poguglal in očitno nisem edini s takim problemom. Namreč baje je to zaradi Gmaila, zmrzuje ura v statusni vrstici, dočim v nastavitvah je pravilna, isto pri widgetu. Problem je, ker je tista v statusu skoz vidna in sem jo enostavno preveč navajen in potem pozabim, da je zmrznila :). Baje obstaja rešitev, da pri gmail aplikaciji odstraniš vse posodobitve, samo jaz te funkcije nimam, ker apk ni bil prednameščen in imam samo uninstall. Kakšna ideja, apk ne bi rad menjal... Thx


Prvič čujem da bi gmail ustavil uro.. Res me zanima ker telefon to maš da ti dela težave.. Sam nikoli to nisem opazil..
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ne vem sicer kaj ima veze kateri telefon imam? Ja, kitajček, ki pa za ta denpar dela perfektno, bratov plastični Samsung se skrije proti mojemu jajčku, pa ima za 70€ alu ohišje, kvalitetno izdelavo in hitro delovanje Android 6.0 :). Ta fora pa se dogaja tudi prestižnim telefonom, saj gugl marsikaj najde. Skratka, ni kriv telefon ampak Gmail, v to sem prepričan ;).
Dela perfektno, edina težava je, da so težave?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
[QUOTE="GSMobil, post: delovanje Android 6.0 :). Ta fora pa se dogaja tudi prestižnim telefonom, saj gugl marsikaj najde. Skratka, ni kriv telefon ampak Gmail, v to sem prepričan ;).[/QUOTE]

prestižnemu iphoneu se takšna fora NE dogaja:p
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
He, he, ne vem zakaj bi me blo sram, telefon je vreden svojih 70 evrov, pa verjame kdo ali ne. Bluboo Maya (review:
). Pa ni zdaj point telefon, ker še enkrat poudarjam, eno leto se to ni dogajalo, skratka po eni Gmail posodobitvi se je začelo kakšen mesec ali dva nazaj, prav tako se to ne dogaja, če odinštaliram Gmail. Dogaja pa se to tudi na Samsungih in drugih Android telefoni h, saj pa vidim, da imajo tudi drugi z znanimi modeli probleme. Je pa gor čisto osnovni Android 6.0, brez modifikacij, vse dela bp. Ne pametevat, da je telefon kriv, prosim lepo :).
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Sam zanimivo .. Sam ma Samsung.. in zadnjo posodobitev Gmail-a. Pa teh težav nisem opazil kar ti omenjaš ;)
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Po sliki tvojega začetnega zaslona:eek: človeka kar glava zaboli :). Zna biti, da je tudi kakšen app v navzkrižju z Gmail appom. Probaj začasno brisati tisti app(e), ko so se začele težave.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Ja saj verjamem, samo to je potem problem OSa, oz. samih aplikacij med sabo, ne ustavlja se pa vekarca zato, ker je telefon jajček . Pa še vedno bom rekel, Gmail ga zyebe, samo zakaj pa ne vem. Aja, btw, kaj pa je narobe z mojim namizjem? Men je prav všečno, razdelano kar rabim in lepo popredalčkano .