gmail in IMAP

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.561
690
113
Gmail podpira tudi IMAP.
cheer.gif


Tako kot POP3 ga je potrebno vključit v nastavitvah.

naslov strežnika je imap.gmail.com
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
579
5
18
To je fino.



Ampak jaz še nimam te opcije v nastavitvah ...
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Kar probaj nastaviti na imap v tvojem mail klientu. Jaz tudi nisem imel opcije, in je delovalo. Čez par ur se je pa nato prikazala opcija, ki je bila avtomatično vklopljena.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
579
5
18
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:

Kar probaj nastaviti na imap v tvojem mail klientu. Jaz tudi nisem imel opcije, in je delovalo. Čez par ur se je pa nato prikazala opcija, ki je bila avtomatično vklopljena.




Očitno vključujejo, le na vrsto še nisem prišel
smile-1.gif




Sync your inbox across devices instantly and automatically. Whether you read or write your email on your phone or on your desktop, changes you make to Gmail will be seen from anywhere you access your inbox. Don't fret if you don't see "IMAP Access" yet under the Settings menu. We're rolling it out to everyone over the next few days.



Je pa dobrodošel tudi tale feature
smile-1.gif




Increased attachment limit-- 20 MB!

Now you can start sharing more of those home videos, large presentations and files you just can't seem to get smaller. We have doubled the allowable attachment size to 20 MB to make your Gmail space even more useful. Learn More
 
Nazadnje urejeno:

SyncMaster

Pripravnik
6. sep 2007
231
0
16
ravnokar preizkušeno, meni je neuporabno, saj zadnje čase veliko dostopam preko gmail mobile, poleg tega pa imam še na mozili plug in za gmail.