gledanje HRT2 preko neta

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
a lahko kdo pove najboljso opcijo da bi lahko gledal tekme na hrt2 preko neta pa da je slika vsaj hd sem probla preko Kodija pa je blokirana glede na geoipal pa kak dober vpn da se vezem na hr in gledam. Tole na RTVSLO je poraz smrt in ne najdem pravih besed kaj je skoda da je sploh kdo placal oglase za to sranje od komentatorjev za SP2018 lahko da se vsaj glas da streamat iz hr da dam te komentatorje dol.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.387
5.368
113
RADIO UŽIVO: Drugi program
HTV 2 HD (moraš se prijaviti, kvaliteto nastaviš spodaj desno)

hrt2.png
 
Nazadnje urejeno:

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
a lahko kdo pove najboljso opcijo da bi lahko gledal tekme na hrt2 preko neta pa da je slika vsaj hd sem probla preko Kodija pa je blokirana glede na geoipal pa kak dober vpn da se vezem na hr in gledam. Tole na RTVSLO je poraz smrt in ne najdem pravih besed kaj je skoda da je sploh kdo placal oglase za to sranje od komentatorjev za SP2018 lahko da se vsaj glas da streamat iz hr da dam te komentatorje dol.
Sam res, kakšne je pa včeraj imel Stare na HRV-RUS:bonk:, pa tisto njegovo konstantno "hrkanje."..
...ob prvem penalu Rusov... ...gooool... ...pa čez minuto ob počasnem posnetku... ...eeee, aja ni bil gol, Subašić je branil.. ..imam že utrujene oči:valjamse::bonk:

Sorry za offtopic
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Nekaj mi ne "sede"- slovenski mobilni telefon s TK SIMko, prijavljen v HR VIP - mobilna HRT na telefonu pa "srednji prst", ker nisem na Hrvaškem. A dejansko res dobiš SLO IP, čeprav si povezan v hrvaško omrežje?