Glasujte za Luko Dončića

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Dejstvo je da med igralci ni tako priljubljen kot je vsakodnevno nabijala murgle TV.
Koliko glasov je dobil direkt iz ZDA? Pol milijona? Ali pa še tuk ne ...
Sicer pa nimam nič proti njemu samo mi je zanimivo gledati ko največji antiZDA fanatiki noro veselo tulijo ker igra v ZDA. Dvoličneži in manipulatorji prve vrste.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
torej se tudi v športu delimo na leve in desne? sm mislu da šport združuje. največji rivali so bili pa zeleni in vijolični ali rdeči.

politika pa res ne spada v šport...
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Si preveč zasljepljen da ne vidiš samopromocije politikov na športnih prireditvah.
Ubogi si.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113
nobenga nisem videl na dončičevih tekmah.

in mislim, da razni žvižgi več kot dovolj povejo o tem, koliko folk upošteva promocijo politikov na športnih prireditvah. tko da mislm, da si politik ne naredi nobene usluge, če se promovira na tekmah. in tud, kdo pa se? nazadnje je zoki neki hodil zraven po odru, pa so ga izžvigali...

ti si zaslepljen, ker misliš, da je cel svet proti tebi.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Ma ne me jebat, še sem ste prišli smetit?!!! Nabite si une leve in desne u rit in se podjebavite v temu namenjenih delih foruma!!! :bruh:
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Čeprav bi rad poudaril, da imajo v košarki po navadi levi prednost pred desnimi, ker jih je težje pokrivati.
Najboljši pa so tisti seveda, ki so po potrebi levi/desni, za njih nikoli ne veš v katero stran bodo šli in od kje ti ga bodo uvalili.
Enako kot v politiki:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
nobenga nisem videl na dončičevih tekmah.

in mislim, da razni žvižgi več kot dovolj povejo o tem, koliko folk upošteva promocijo politikov na športnih prireditvah. tko da mislm, da si politik ne naredi nobene usluge, če se promovira na tekmah. in tud, kdo pa se? nazadnje je zoki neki hodil zraven po odru, pa so ga izžvigali...

ti si zaslepljen, ker misliš, da je cel svet proti tebi.
No ja. Se zgodijo kakšni žvižgi ja. Jih je pa odločno premalo.