Glasba na trdi disk

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Saj vem, da to ni najbrž neka vesoljska znanost, ampak trenutno mi ne pade nič na pamet. Torej, za v kemperja bi si rad naredil neko playlisto na ključek, SD kartico ipd., kar bi lahko potem poslušal med vožnjo. Po Slo in EU poslušam preko prenosa podatkov, za Balkan pa bi rabil nekaj na disku, kar bi si sam sestavil, npr. iz Youtube, TIDAL ali kaj podobnega. Bi prosil za kakšen program ali navodila....
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Aha ti bi rad najperej mp3 sploh dobi. Pa ne boš iz youtuba muske convertiral. Iz partisa si potegni dol albume, kar te zanima in daj na ključek.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Pa ne boš iz youtuba muske convertiral. Iz partisa si potegni dol albume, kar te zanima in daj na ključek.
Zakaj pa ne? Jaz že zadnjih nekaj let samo to še počnem. Hitro in preprosto. Ne da se mi iskat in dol tankat nekih obskurnih albumov, da potem vzamem iz njega en komad, ostalo pa brišem (ali še slabše, da se mi v nedogled valja po disku). Itak so to večinoma komadi, ki čez eno leto niso več zanimivi, kakovost je pa tudi popolnoma OK.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Pa saj vemo že dlje časa. Sploh od začetka korone ko se je pritoževal da nikamor ne sme z ADjem.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Kako kompliciranje, pa disk. Na TIDAL, kar ima odpiralec se lepo lahko na GSM downloada muziko in posluša v offline modu. To že nekaj časa izven EU uporabljam na Apple music in deluje odlično.

Tukaj je neko navodilo

 
  • Všeč mi je
Reactions: Car